HesapKurdu logo

Digiturk İnternet Paketleri

Güncelleme: 23.01.2023
Yayımlama: 04.04.2018
Paylaş
İçindekiler

Digiturk İnternet Nedir?

1999 yılında kurulan Digiturk, bünyesinde bulunan yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle birlikte, zengin üye portföyüne ulaştırarak; zengin çeşitlilikteki içerikleriyle benzersiz bir TV izleme deneyimi sunuyor. 2016 yılından sonra ise dünyanın en büyük uluslararası yayın kuruluşlarından biri olan beIN MEDIA GROUP çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Digiturk İnternet Başvurusu

Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk ve diğer tüm internet sağlayıcısı şirketlerin güncel internet kampanyaları için internet bağlantısı sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca sınırsız internet hakkında daha detaylı bilgi için sınırsız internet yazımızı inceleyin. 

Digiturk Abonesi Olma Süreci

Mevcut Digiturk üyesi olanlar, Digiturk ile internet teklifinden faydalanabiliyor. Ayda 64 TL’den başlayan Digiturk’le internet tekliflerinden yararlanabiliyorsunuz. Digiturk ile birlikte faydalanabileceğiniz farklı teklifler de bulunuyor.

Digiturk Yalın İnternet

Sabit telefon hattı olmayan üyeler de Digiturk’ün yalın internet kampanyasından faydalanabiliyor. Turkcell Superonline fiber altyapısının olduğu bölgelerde ise ek bir ücret dahi ödemeden fiber internet kampanyasından faydalanılabiliyor. Daha detaylı bilgi için yalın internet sayfamızı ziyaret edin.

Digiturk ile Fiber İnternet Paketlerini Kimler Alabilir?

Fiber internet hizmeti, Turkcell Superonline’ın fiber altyapısı bulunan bölgelerde sunuluyor.

Digiturk’ün fiber altyapısının hangi bölgelerde olduğunu öğrenmek için fiber nerede sayfasını ziyaret edin.

Digiturk'le İnternet Bağlantısı İçin Yeni Bir Modem Alınması Gerekiyor mu?

Turkcell Superonline ADSL yeni üyelikleri için; kampanya taahhüt süresince (24 ay) aylık tüm vergiler dâhil olmak üzere (%18 KDV) 4 TL ücret karşılığında Turkcell Superonline mülkiyetinde yer alan modemler kullanımınıza tahsis ediliyor. Modem kullanım bedeli ise Turkcell Superonline’a ödeniyor. 

FİBER üyelikler için; Turkcell Superonline mülkiyetinde bulunan modemler abonelik süresince herhangi bir ücret ödemeden kullanımınıza tahsis ediliyor. Mevcut SUPERONLINE üyeleri, mevcut modemlerini kullanabiliyor.

Digiturk İptal İşlemleri

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun yönetmeliği gereğince, iptal taleplerinizi yazılı olarak vermelisiniz. Yazılı talebiniz Digiturk’e ulaştığında, takip eden 24 saat içinde SMS ile iptal talebinizin alındığı bilgisi sizinle paylaşılıyor. SMS’in ardından yayınlarınız kapanıyor. Bu işlemlerden 7 gün sonra üyeliğiniz iptal oluyor.

Digiturk İptal için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı arkalı önlü fotokopisi
  • İptal başvuru formu
  • İmza
  • Cep telefonu numarası
  • Neden iptal etmek istediğiniz
  • İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya dijital kart numarası

Digiturk İptal Başvuru Yöntemleri

Faks gönderebilir veya size en yakın Digiturk Yetkili Teknik Servislerine gidebilirsiniz. Bunların dışında istenen bütün belgelerle birlikte Digiturk’un adresine mektup gönderebilirsiniz.

Digiturk İnternet Müşteri Hizmetleri

E-posta: destek@digiturk.com.tr

Digiturk Müşteri Hizmetleri: +90 (212) 473 73 73

Faks: +90 (212) 326 00 99

Adres: Digiturk Genel Müdürlük Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat:1-2-3 Beşiktaş 34363 İstanbul Türkiye

“Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com‘a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orijinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür.”

Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Yazara Soru Sor

Adres: İçerenköy Mah., Değirmen Yolu Cad. Nuh Plaza 37/2 34752 Ataşehir/İstanbul
MERSİS Numarası: 0577050290800014
Tel: 0(216) 570-0707 E-posta: bilgi@hesapkurdu.com

Hesapkurdu logo

Copyright © 2021 - Konut Kredisi Com Tr Dan. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.