}

ING Bank Hayat Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür.

ING Bank Hayat Sigortası kapsamında 2 sigorta paketi sunmaktadır. Bu ürünler:

İyi Yaşa Hayat Sigortası

Grup Hayat Sigortası

İyi Yaşa Hayat Sigortası: ING Bank İyi Yaşa Hayat Sigortası ile vefat, kaza sonucu vefat, hastalık ve kaza sebebiyle maluliyet risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almış olursunuz. 

Maluliyet durumunda sigorta sahibine, vefat riskinin gerçekleşmesi durumunda ise belirlediğiniz yakınlarınıza tazminat ödemesi gerçekleştirilir. Üstelik sağladığı güvencenin yanı sıra, prim ve yenileme garantisi hayatınızı kolaylaştırır.

Grup Hayat Sigortası: Grup Hayat Sigortası ile hem kendinize hem de çalışanlarınıza uygun şartlarda hayat sigortası yaptırabilirsiniz. Sigorta prim ödemelerinizi kredi kartınızla ya da hesabınızla; dilerseniz peşin, dilerseniz taksitli olarak gerçekleştirme imkanınız var.

Grup Hayat Sigortası Teminatları:

Vefat 

Kaza sonucu vefat

Deprem sonucu vefat

Diğer Bankalar

ABank Garanti Bankası TEB
Akbank Halkbank Vakıfbank
Anadolubank HSBC Yapı Kredi
Burgan Bank ICBC Turkey Ziraat Bankası
DenizBank İş Bankası
Fibabanka QNB Finansbank