}

ING Bank Ferdi Kaza Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Ferdi Kaza Sigortası ile başına gelebilecek ani ve harici bir kaza sonucunda sigortalının, yaşamını yitirmesi veya sakatlanması durumunda, poliçe boyunca sigortalı ve sevdikleri güvence altına alınmış olur. Ferdi kaza sigortası zorunlu sigortalar içinde yer almaz.

İng Ferdi Kaza kapsamında müşterilerine 3 farklı ürün paketi sunmaktadır. Bu ürünler:

Turuncum Güvende Sigortası

Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası

Kaza Geliyorum Demez

Turuncum Güvende Sigortası: Turuncum Güvende paketi ile vefat etmeniz durumunda, maksimum 200.000 TL’yi aşmayacak şekilde, Turuncu Hesap'larınızdaki aylık ortalama bakiye toplamı kadar güvence sağlanmaktadır

Bu paketten yararlanmak için 200.000 TL’ye kadar, tüm Turuncu Hesap'larınızdaki her 1.000 TL için sadece 1 TL ödemeniz yeterlidir.

Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası: Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu oluşabilecek vefat, maluliyet ve kaza sonucunda tedavi masrafı teminatları ile sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alınmış olur. Bu sigorta paketinden 18-64 Yaş arasında sağlıklı olan her birey yararlanabilir. Sigorta süresi 1 yıldır. 

Kaza Geliyorum Demez: Sizin ya da sevdiklerinizin başına gelebilecek herhangi bir kazaya karşı önleminizi alarak tedavi masraflarına karşı finansal güvence sağlamak için Kaza Geliyorum Demez paketi yaptırmanız yeterli.

Diğer Bankalar

ABank Halkbank TEB
Akbank HSBC Türkiye Finans Katılım Bankası
Albaraka Türk ICBC Turkey Vakıfbank
Anadolubank İş Bankası Yapı Kredi
Burgan Bank Kuveyt Türk Ziraat Bankası
DenizBank Odeabank
Garanti Bankası QNB Finansbank