Yaza Girerken Tüm Harcamalarınız için İhtiyaç Kredisi

Güncelleme: 21.11.2018

Yaza Girerken Tüm Harcamalarınız için İhtiyaç Kredisi

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygun oranlarda piyasanın en iyi kredi tekliflerini sizlerle buluşturan Hesapkurdu’den derlediğimiz faiz oranları yazısıyla karşınızdayız. Ayrıca güncel faiz oranlarını ihtiyaç kredisi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftaki faiz indirimi etkisini bu hafta da hissettiriyor. 10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %1,09 olarak gerçekleşirken, Hesapkurdu tarafından sunulan bu oranlarla artık borçları kapatıp tatil planları yapmanın vakti geldi! İşte 03 Haziran itibariyle 10.000 TL kredi için sadece Hesapkurdu adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bahar kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise yaşanan faiz indiriminden etkilenmediğini ve %1,30 faiz oranı ile sabit kaldığını görüyoruz.

ING Bank

Faiz oranlarını düşüren bankaların arasında yer alan ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,24 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece Hesapkurdu adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,29 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte. Kredide ek olarak 15,94 TL sigorta ücreti alındığını hatırlatmakta fayda var.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip. 12.500 TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredide aylık taksiler ve mailyet oranı vadeye göre değişmekte.

Akbank

Akbank bahara girerken tüketicilerine ihtiyaç kampanyası ile merhaba diyor. Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bahar fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

Burganbank

Hesapkurdu’ye özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,35 iken 9 ve 12 ay vadelerde %1,30 faiz oranıyla tekliflerin yukarı yönde revize ediyor. Unutmadan söyleyelim; bu kredide 89 TL dosya masrafı alınıyor.

BankPozitif

9 ve 12 ay vadelerde %1,15 faiz oranı sunan BankPozitif vade uzadığında oranını %1,25 olarak revize ediyor. Başvuran kişinin kredi geçmişine göre teklifin güncellendiği ve oranların %1,81’e kadar yükselebildiğini hatırlatmalıyız.Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.


Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır