KREDİ BAŞVURUSU

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Güncelleme: 31.10.2017

Yapı Kredi'nin Anında Şubesiz Kredi uygulaması kredi işlemlerinizi şubeye gitmeden, anında online ya da mobilden tamamlamanız ve paranızı hızlı bir şekilde hesabınıza aktarmanız için oluşturulmuş bir ürün. 

Mobilden ve İnternetten başvuru yapabileceğiniz bu ürün daha çok çalışan kişiler ya da günlük yoğunluğunun arasında banka şubelerine uğramak istemeyen müşterilere hitap ediyor. Bu ürün ile bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan başvurunuzu yaparak zaman kazanabilir, aynı zamanda krediniz onaylandığında para hesabınıza otomatik geçeceğinden pratik bir süreçle işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Online olarak anında kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların listesine ulaşmak için Kolay Kredi yazımızı inceleyin.


Ancak bu şubesiz hızlı kredinin maksimum başvuru tutarı 10.000 TL olacak şekilde düzenlenmiş. Bu meblağın üzerinde bir tutarda kredi ihtiyacınız varsa ön onaylı limitinizin olması gerekiyor. Ön onaylı limite sahip müşteriler 75.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. 

İhtiyacınız olan kredi tutarı ve vadeye özel hesaplama yapabilirsiniz: Yapı Kredi Bankası kredi hesaplama »

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Özellikleri  

Eğitim, sağlık ve tüm nakit ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi ile vakit kaybetmeden kredinizi hemen kullanmanız mümkün.

En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Anında ihtiyaç kredisiyle tüm finansal ihtiyaçlarınıza göre 0-36 aya kadar kredi çekebilirsiniz.

İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi'ye 7 gün, 24 saat başvurabilirsiniz.

10.000 TL tutarındaki kredi için %1,46 faiz oranı ile 376,87 TL aylık taksitler ödeyerek anında kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik 36 ay vadeye kadar kredinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Başvuru Kanalları

Hesapkurdu kredi karşılaştırma sayfasını kullanarak Yapı Kredi ürününü diğer bankaların ihtiyaç kredisi seçenekleri ile karşılaştırabilir, kendi ihtiyacınız olan tutar için faiz ve toplam maliyet hesaplaması yaptıktan sonra dilerseniz anında başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın tüm ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

10.000 TL 48 ay vade için en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,60 466 TL
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,79 482 TL
Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,81 484 TL
10.000 TL Kredi İçin Tüm Bankaları Listele

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan