KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank KrediGO

Güncelleme: 20.11.2017

KrediGO Nedir?

KrediGO QNB Finansbank’ın Google Play ve App Store üzerinden indirerek kullanabileceğiniz mobil bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir, daha önce kullanılmış olduğunuz kredilere ilişkin bilgileri görebilir (ne kadar borç kaldığı, ödeme düzeniniz), varsa kredi başvurunuz ile ilgili detayları inceleyebilir (ne aşamada olduğu, kabul edilip edilmediği vs.), kredi çekmeyi düşünüyorsanız da hesaplama araçlarından faydalanabilirsiniz. 

Özellikleri Nelerdir?

KrediGO kullanmanız halinde faydalanabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Hangi banka müşterisi olursanız olun, KrediGO uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra onay almanız halinde QNB Finansbank müşterisiyseniz kredinizi anında hesabınıza aktarılır, eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz de istediğiniz bir şubeye giderek çektiğiniz tutarı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, KrediGo‘nun kredi hesaplama araçlarını kullanarak, aylık taksitler, toplam geri ödeme tutarları, faiz oranları gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. 
  • KrediGo’nun faiz oranları kişiye özeldir. Faiz oranları %1,24 ‘ten başlayarak, kredi notunuzun durumuna göre değişmektedir. Oranlar %1,24 ile %1.64 arasında değişmektedir. 
  • Kredi ile ilgili sorularınızın cevabını Kredi Doktorum özelliğini kullanarak bulabilirsiniz. 
  • Yardıma ihtiyacınız olduğunda ise KrediGO danışmanınızdan destek alabilirsiniz.

Örnek Hesaplama Tablosu

10.000 TL ihtiyaç kredisi için vadelere göre en uygun faiz oranı:

Vade En İyi Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Geri Ödeme
12 Ay % 2,49 1.004 TL 12.099 TL
24 Ay % 2,49 590 TL 14.205 TL
36 Ay % 2,49 457 TL 16.512 TL

*Tablodaki faiz oranları 20 bankanın "en uygun" kredi teklifine göre günlük olarak güncelleniyor. Ayrıca tüm bankaların faizlerine ulaşmak için banka faizleri sayfamızı ziyaret edin.


Finansbank KrediGO uygulaması ile aslından tüm bankaların uzun yıllardır yaptığı online kredi başvurusu hizmetini akıllı telefonlara getirip bir uygulama olarak kullanan ilk banka oldu. 

Bu sayede telefonumuzda her an elimizin altında ve her an hesaplama yapıp daha sonra da başvuru yapabileceğimiz pratik bir hizmet olmuş oldu. Ayrıca uygulamanın sadece QNB Finansbank müşterileri için değil tüm banka müşterileri için kullanılabilir olması da güzel bir özellik. 

Ancak KrediGO sadece kredi başvurusu için geliştirildiğinden telefonunuza indirerek çok sık kullanabileceğiniz bir uygulama olmayacaktır. Ayrıca kredi notunuza göre faiz oranı sunulduğundan başvurunuzu yaparken hangi orandan kredinizi kullanacağınızı bilemeyebilirsiniz.

Günümüz şartları düşünüldüğünde kullanımı rahat ve yenilikçi bir uygulama olmakla birlikte, diğer bankacılık işlemleri için de eklemeler yapılıp geliştirildiğinde daha çok yaygınlaşarak diğer bankalara da öncü olacaktır.

10.000 TL 48 ay vade için en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,60 466 TL
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,79 482 TL
Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,81 484 TL
10.000 TL Kredi İçin Tüm Bankaları Listele

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

5,0 Puan