Odeabank’ın Bayrama Özel Kredisi Nakit Hazır

Güncelleme: 12.12.2018

Odeabank ihtiyaç kredisi ürünleri ile düğün, tatil ya da eğitim masraflarınızı veya yenilemek istediğiniz evinizin tüm giderlerini karşılamanız mümkün. Bayrama özel hazırlanan Nakit Hazır kredisi ise yaklaşan bayram için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı amaçlayan bir ürün.

“Bu Bayramda Da Nakit Hazır” sloganıyla piyasaya sürülen bireysel kredi ürününün faiz oranı müşteri kredi skoruna göre değişiyor. Sms yoluyla ya da online olarak yapılan başvurularda maksimum başvuru tutarı 25.000 TL iken şubeden yapılan başvurularda alabileceğiniz tutar 25.000 TL’nin üzerine çıkabiliyor. Kampanya dahilinde 36 aya kadar vade imkanı sunulmuş. 

Bankalar bu tarz özel dönemler için hazırladıkları kampanyalı ürünlerde genel olarak online başvuru yapacak kitleyi hedefliyor. Bunun için eğer Nakit Hazır gibi kampanyalı bir ürüne online başvuru kredi skorunuzun iyi olması gerekir. Çünkü online başvurularda şubeden yaptığınız başvurularda olduğu gibi temsilciye durumunuzu anlatıp kredinin onaylanmasını sağlamaya çalışmak söz konusu değildir.  

Kredi skorunuz ile ilgili bir sıkıntı yoksa şubeye gitmeden online ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bu tarz krediler tam size göre. 

Nakit Hazır Kredinin Özellikleri

Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti alınmıyor.

Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli. Ancak banka, değerlendirme sonucunda gelir belgesi talep edebiliyor.

Krediden 75 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabiliyor.

Kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yapılıyor.

Odeabank'ın tüm ürünlerine ulaşın»

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır