İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

Akbank’ın Yeni Kampanyası: “Kredim Akbank’ta”

29.01.2016 Güncelleme: 20.11.2017
Odeabank Oksijen Hesap

Akbank Ocak ayında 2016 senesini ihtiyaç kredisi ürününün tanıttığı Kredim Akbank’ta kampanyası ile açtı. Akbank Direkt Kredi, tüketicilerin tüm başvuru sürecini online veya isterlerse mobil olarak tamamlayabildikleri bir ihtiyaç kredisi ürünü.

Kredim Akbank’ta Kredi Özellikleri 

Kredim Akbank’ta ürünü ile Akbank’ın öne çıkardığı özellik 3 ay ertelemeli olması, yani krediyi kullanan kişi, kredi taksit ödemelerine kullandıktan 3 ay sonra başlayacak.

Yeni yıla özel ihtiyaç kredisi fırsatlarından biri Kredim Akbank’ta ürünü tüketicilerin her türlü nakit ihtiyaçları veya farklı bankalardaki borçların birleştirilmesi için kullanabilecekleri bir ürün. Bu ürün ile 10 bin TL kredi için ayda 366 TL, 15 bin TL kredi için 549 TL taksit ödersiniz ve dilerseniz ödemelere Nisan 2016’da başlayacak şekilde ilk 3 taksiti erteleyebilirsiniz.

Akbank 2015 yılı sonunda Aralık ayında da Akbank Direkt Kredi kampanyası ile yine tüm süreci online ve mobil kanallar üzerinden tamamlanabilen bir ihtiyaç kredisi ürününü tanıtmıştı.

Akbank’ın tüm mevduat ürünlerini incelemek için tıklayın »

Kredim Akbank’ta Başvuru 

Hesapkurdu karşılaştırma sayfasını kullanarak Kredim Akbank’ta ürününü diğer bankaların ihtiyaç kredisi seçenekleri ile karşılaştırabilir, kendi ihtiyacınız olan tutar için faiz ve toplam maliyet hesaplaması yaptıktan sonra dilerseniz anında başvuru sürecini başlatabilirsiniz. İhtiyaç kredileri karşılaştrıma sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayın »

10.000 TL 48 ay vade için en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
İş Bankası Yeni yıl kredisi kampanyası, %1,36 faiz oranı ve 48 aya varan vadeler ile avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuyor. %1,42 307 TL
Burgan Bank 48 ay vadeye kadar %1,35'den başlayan faiz oranları ile. %1,45 309 TL
CEPTETEB Avantajlı faiz oranlarına sahip, dosya masrafsız; hızlı, kolay CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvur, kredin ayağına gelsin. %1,54 316 TL
Tüm Bankaların İhtiyaç Kredileri

*Faiz oranları 20 bankanın "en uygun" kredi teklifine göre günlük olarak güncelleniyor. Ayrıca tüm bankaların faizlerine ulaşmak için banka kredi hesaplama sayfamızı ziyaret edin.

Kampanya Katılım Koşulları: 

Faiz oranları 1-36 ay vadede geçerlidir. 15 bin TL’ye kadar olan taleplerinizde şubeye gitmeden başvuru sürecinizi tümüyle online tamamlayarak kredinizi kullanabilirsiniz.


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan