KREDİ BAŞVURUSU

Haftanın Özeti: Tüketiciler Güven Altında! (26 Mayıs-01 Haziran 2014)

Güncelleme: 06.11.2015
Haftanın Özeti: Tüketiciler Güven Altında

Hesapkurdu, sektördeki bireysel finansman konusuna giren tüm gelişmeleri sizlerle buluşturmaya, en faydalı rehber başlıklarını sunmaya devam ediyor. Bundan sonra yeni bilgi kaynağınız hesapkurdu.com/bilgi adresinden bir önceki haftanın özetini başlıklar halinde görebilir, kaçırdığınızı haberleri anında okuyabilirsiniz.

Tüketicilerin yüzünü güldüren bir haftayı geride bıraktık. 28 Mayıs 2014 tarihinde yürürlüğe giren yeni Tüketici Yasası birçok düzenlemeyi beraberinde getirirken, yeni dönemle beraber bu yasanın bankalara ne gibi adımlar attıracağı merak konusu. Bankalar bu yasa ile birlikte farklı yöntemlere mi başvuracaklar yoksa fiyatlamalarında değişikliklere mi gidecekler? Öte yandan geçtiğimiz hafta gündemde olan bir başka konu ise konut kredisi faiz oranlarıydı. Tüm Türkiye’de %0,99’a inen oranlar, geçtiğimiz Eylül ayından itibaren en iyi seviyesinde. Gelişmeler ve haberler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıklara tıklayabilirsiniz:

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan