En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

30.09.2015 Güncelleme: 28.09.2016

En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Kredi faiz oranları sürekli değişiklik göstermesi ve bankaların kampanyalar düzenlenmesinden, dolayı en uygun ihtiyaç kredisi veren banka neredeyse haftalık olarak değişmektedir. Ancak, anlık olarak güncellenen "ihtiyaç kredisi karşılaştırma" sayfamız üzerinden, en uygun ihtiyaç kredisi veren bankayı her zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfamız üzerinden 20 bankanın ihtiyaç kredisi tekliflerine de ulaşabilirsiniz.

En uygun ihtiyaç kredisi tekliflerini tek bir sayfada karşılaştırma imkanı sunan Hesapkurdu’nun haftalık olarak yaptığı analize göre 36 ay vadede 10.000 TL kredi çekmek isteyen tüketiciler %1,19 faiz oranıyla karşılaşıyor.

10.000 TL ihtiyaç kredisi özelinde yapılan analizin bankalar bazında sonuçları ise şöyle:

En uygun krediler hakkında detaylı bilgi almak için "Hangi Kredi" yazımızı inceleyin.  

Enpara.com

Şubeye gitmeden internetten anında kullanabileceğiniz enpara.com masrafsız ihtiyaç kredisinde faiz oranı %1,19. %1,43 seviyesindeki maliyet oranı 36 aya kadar olan vade seçeneklerinde sabitken bu kredi fırsatında sigorta zorunlu tutulmuyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi tekliflerinde, 9 ay vade için %1,64 faiz oranı sunarken, 50 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise oranların %1,32 seviyesinde gerçekleştiğini görüyoruz.

ING Bank

ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,19 faiz oranı sunuyor. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL. Kredide istenen toplam dosya masrafı tutarı ise 50 TL. Bu uygun tekliflere sadece Hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifini güncelledi ve faiz oranlarını tüm vadelerde %1,19 seviyelerine çekti. Dosya masrafsız ihtiyaç kredisinde ise maliyet oranı %1,43.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL  olup toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip.

Burgan Bank

10.000 TL tutar ve 36 ay vadeye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için süper bir kredi fırsatı sunan Burgan Bank tüm vadelerde %1.09 sabit faiz oranı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. 

Odeabank

10.000 TL ihtiyaç kredisi için tüm vadelerde %1,19 faiz oranı ve 50 TL dosya masrafı seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkan Odeabank, hazırladığı kredi tekliflerinde %1,46 seviyesinde maliyet oranı ile toplam geri ödeme tutarını 12.909 TL olarak güncelliyor.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Yorumlar

| 21.01.2015 07:41

Merhaba. Eger stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse simdi Basbakan faiz orani kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulasin. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postaya cevap lütfen. (faithbank@ymail.com) gerekli isim ve miktari. web sitemizi ziyaret edi

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Kredi Tutarı

Vade

Kredi Tipi

Hesapkurdu seni en güncel kredi haberlerinden haberdar etmek istiyor
  • - Haftanın En İyi Faiz Oranları
  • - Size Özel İndirimler
  • - En Güncel Bilgilendirme Yazılarımız
Daha Sonra
İzin Ver
;