Denizbank’tan Anında Kredi: Web’de Kredi!

Güncelleme: 22.10.2018

Denizbank anında nakde ihtiyacı olan müşterilere yönelik “Web’de Kredi” hizmeti sunuyor. Uygun faiz oranları, avantajlı koşullar ve uzun vade imkanı ile banka en hızlı kredi imkanı sağlıyor. Denizbank Web’de Kredi ürünü kapsamında müşterilerine akşam gece farketmeden, hafta sonu ya da hafta içi ayırt etmeden finansman sağlıyor. Acil nakde ihtiyaç duyduğunuz her an Denizbank’ın hızlı ihtiyaç kredisi hizmeti olan Web’de Kredi’den faydalanabilirsiniz.


Online olarak  kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların listesine ulaşmak için En Kolay Kredi Veren Bankalar yazımızı, anında kredi kullanabileceğiniz bankalar için Anında Kredi yazımızı inceleyin. 


Denizbank bahse konu tüketici kredisi kapsamında aylık %1,55’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Hızlı kredi dahilinde uygulanan faiz oranları, müşterinin kredi ödemesini gerçekleştireceği vade süresine göre farklılık göstermektedir. Anında kredi ürünü olan Web’de Kredi kapsamında 12 aya kadar olan vadelendirmelerde banka aylık % 1,55 faiz oranı uygulamaktadır. 13 ile 24 ay arası vadede aylık % 1,64 faiz oranı yansıtılırken, 25-48 ay vadelerde ise müşteri aylık % 1,69 faiz oranından faydalanmaktadır.

Maksimum Kullanılabilecek Kredi Meblağı: 55.000 TL

Denizbank Web’de Kredi uyarınca azami 55 bin TL likidite sağlanabilmektedir. Kredi dahilinde uygulanan maksimum vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Banka söz konusu kredi kapsamında müşteriden kredi tahsis komisyonu tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli yani dosya masrafı kullanılan kredinin % 0,5’i (binde 5) kadardır. Bun ek olarak banka kredi uyarınca hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermekte olup, müşterinin yaşına ve cinsiyetine; kullanılan kredi vadesine, tutarına ve uygulanan faiz oranına göre farklılık göstermektedir. 

Web’de Kredi’de Örnek Hesaplama

Bahse konu kredi hizmeti dahilinde 10 bin TL finansman sağlayan müşteri 12 ay vadede kredi ödemesini tamamlayacak ise aylık % 1,55 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri 937 TL’lik taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise % 26,0130 olacaktır. Denizbank kredi hesaplama göre ortalama olarak 105 TL sigorta ve vergi ücreti tahsil edecektir. Söz konusu 10 bin TL’yi 36 ay vadelendirme ile kullanan müşteri aylık %1,69 faiz oranından faydalanabilecektir. 36 ay vade ile kullanılan kredi geri ödemelerinde taksitler 394 TL olacaktır. Söz konusu finansmanın yıllık toplam maliyet oranı % 27,7356 olup, Denizbank sigorta ve vergi bedeli olarak ortalama 176 TL talep edecektir. Vade ve faiz oranı farkına bakılmaksızın müşteriden 50 TL kredi tahsis komisyonu tahsil edilecektir.

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır