KREDİ BAŞVURUSU

CEPTETEB’den Kefilsiz ve Masrafsız Krediniz Anında Hesabınızda

Güncelleme: 15.01.2018

CEPTETEB müşteri ihtiyacına yönelik hızlı kredi imkanı sunmaktadır. CEPTETEB müşterisi olan ya da olmayan müşteriler online kredi ile finansman sağlayabilmekte ve nakit ihtiyacını karşılayabilmektedir. Uygun faiz oranı, masrafsız ve kefilsiz kredi kullanmak istiyorsanız, CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. 


Online olarak kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların listesine ulaşmak için Online Kredi yazımızı, anında kredi kullanabileceğiniz bankalar için ise Anında Kredi yazımız inceleyin.


CEPTETEB müşterisi olmayanlar, söz konusu anında kredi hizmeti dahilinde kredi başvuru yaptıktan sonra başvurunun onaylanması halinde CEPTETEB Destek Merkezi'nden müşteri aranmakta ve uygun olduğu gün, saat ve yer belirlenmektedir. Görüşmenin ardından belirlenen gün ve saatte müşteri danışmanı, müşteriyi ziyaret ederek gerekli prosedürler yerine getirilmekte ve müşteri kredi kullanabilmektedir. CEPTETEB müşterisi olan ve likidite sağlamak isteyen müşteriler ise kredi başvurusunda bulunup, onay verildikten sonra, talep ettikleri tutar müşteri hesabına geçmektedir. Müşteri hesabına geçen tutarı dilediği zaman kullanabilmektedir. 

Kefilsiz ve Masrafsız Anında Kredi!

CEPTETEB hızlı kredi kapsamında kefil ve masraf talep edilmektedir. Masrafsız ve kefilsiz kredi dahilinde aylık % 1,25 faiz oranı ile finansman sağlanabilmektedir. CEPTETEB'in online tüketici kredisi kapsamında müşteri 1.000 TL ile 20 bin TL arasında likidite sağlayabilmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi uyarınca kullanılan kredi azami 36 ay vadede geri ödenebilmektedir. Kredi geri ödemeleri aylık eşit taksitler halinde gerçekleştirilmektedir. CEPTETEB anında kredi hizmeti kapsamında sağlanan finansman geri ödemeleri, CEPTETEB internet ve mobil şubesinden, CEPTETEB destek merkezinden ve TEB ATM'lerinden yapılabilmektedir. Bahse konu masrafsız kredi ürünü dahilinde hayat sigortası talep edilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. 

Söz konusu tüketici kredisi dahilinde 5 bin TL likidite sağlayan müşteriye aylık %1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. Müşteri krediyi 24 ay vadede geri ödemek istediği takdirde aylık taksitleri 249,62 TL olacaktır. 5 bin TL olarak sağlanan finansman vade sonunda toplam 5 bin 990,90 TL olarak ödenmiş olacaktır. Müşteri takribi 83,99 TL sigorta bedeli ödeyecektir. Bahse konu anında kredi hizmetinden faydalanarak 10 bin TL kredi kullanan ve kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri, aylık 361,52 TL'lik taksitler ödeyecektir. Vade sonunda ödenmiş toplam meblağ ise 13 bin 14,88 TL olacaktır. 

10.000 TL 48 ay vade için en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları:

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,79 482 TL
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,90 491 TL
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,99 499 TL
10.000 TL Kredi İçin Tüm Bankaları Listele

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

4,5 Puan