Cep Telefonundan Kredi Hesaplama Hizmeti

Güncelleme: 23.10.2015
Cep Telefonundan Kredi Hesaplama Hizmeti

Hesapkurdu, kullanıcılarına 20 bankanın en uygun kredi tekliflerini tek bir sayfada karşılaştırma imkanı sunarken yaptığı ortaklıklarla da daha çok kişiye bu hizmeti sunabilmenin yollarını arıyor. Bu bağlamda sıkı bir iletişimi ve faydalı bir partneri olan Tikle, Hesapkurdu için kullanıcılara SMS yoluyla kredi hesaplama hizmeti sunmaktadır.

Dünyada 80 Milyona Ulaşan Servis: Tikle

Tikle 1999’dan itibaren online ve mobil pazarda operasyonlar yürütmektedir. Türkiye, Avrupa ve Doğu Avrupa pazarları ağırlıklı olmak üzere GSM operatörlerine, medya şirketlerine ve firmalara katma değerli servisler, platformlar ve mobil uygulamalar geliştirmektedir. Telco seviyesinde tasarım, yazılım geliştirme ve implementasyon yapmaktadır. Farklı ülkelerde geliştirdiği servisler toplamda 80 milyon kullanıcıya ulaşmıştır.

Kredi Hesaplama Servisi Telefonunuzda

Tikle’nin Hesapkurdu’na sunduğu servisin genel kapsamı kredi hesaplama üzerine. Servis, kullanıcıların kredi tutarı, vade tutarı ve bulundukları ilin plaka kodunu girerek kendilerine uygun konut ve ihtiyaç kredilerini hesaplayabilecekleri; ilgili bankalara ait tekliflere cep telefonlarından SMS yoluyla ulaşabilecekleri bir mobil VAS servisidir.

Örneğin konut ya da ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak istediğiniz zaman aşağıda gösterildiği gibi cep telefonunuzdan mesajı oluşturmanız ve 3520’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kredi TürüKomut Mesajı

1

Konut kredisi hesaplatmakKONUT (KREDI TUTARI) (VADE TUTARI-AY)

2

İhtiyaç kredisi hesaplatmakIHTIYAC (KREDI TUTARI) (VADE TUTARI-AY)

Hangi GSM Operatörlerinden Bu Servise Katılabilirsiniz?

Tikle sunduğu geniş hizmet ağını Türkiye’deki tüm GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği anlaşmalar ile bu servislerden herkesin yararlanmasını sağlıyor. Turkcell kredi hesaplama servisi, Vodafone kredi hesaplama servisi, Avea kredi hesaplama servisi Tikle ile partnerlik düzeyinde bu hizmeti kullanıcılarına sağlarken, sorgu ücreti Turkcell ve Avea için vergiler dahil 4,9 TL, Vodafone için vergiler dahil 4,8 TL’dir.

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır