2016 Şubat Ayı İhtiyaç Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

Güncelleme: 22.02.2019
2016 Şubat Ayı Konut Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

Bize Sorduklarınız:

Soru: Ben düşük bir miktar kredi almak istiyorum ve ipotek gösterebileceğim mal varlığım yok. Krediyi bu siteden aldım diyelim ödemeyi nasıl yapabilirim ve istediğim miktarı nasıl alabilirim?

Yanıt: Merhaba, ihtiyaç kredisi başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bankalar en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. Ayrıca kredi ödemelerinizi de dâhil olmak üzere tüm işlemlerinizi başvuruda bulunduğunuz banka üzerinden yapıyorsunuz. 

Soru: Ev ipotekli 10 yıl vadeli finans kuruluşlarından alınan kredi ile ilgili detaylı bilgi rica ediyorum.

Yanıt: Merhaba, yasal olarak bankalar ve finansal kuruluşlar, ipotek teminatlı krediler için vade olarak maksimum 36 ay vade sunabilmektedirler. 120 ay vade şuan için bu kredi türünde müşterilere sunulamamaktadır. 36 ay vade için talebiniz geçerli olursa sizlere yardımcı olmak isteriz. 

ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayın »” 

Soru: İyi çalışmalar, 2012 model aracım var. Kredi almak istiyorum. Aracımı ipotek ettirip de kredi alabiliyor muyum?

Yanıt: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Hesapkurdu olarak bankacılık ve finansal ürünlerde müşterilerimize 20 banka adına danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Mevcut aracınız için ipotek yapabilme konusunda, aktif çalıştığınız bir banka var ise en yakın şubesi ile görüşmenizi tavsiye edebiliriz. İhtiyaç kredisi olarak düşünürseniz, Hesapkurdu.com sitemiz üzerinden inceleme ve başvuru yapabilirsiniz. Teşekkürler. Syg.

Soru: Senetle kredi kullanmak istiyorum.

Yanıt: Merhaba, kredi işlemlerinizde ödemelerinizi, bankaya kredi ödeme tarihiniz geldiği zaman nakit olarak yapabilirsiniz. Ülkemizde şuanda senet ile kredi kullanma seçeneği bulunmamaktadır. İnceleme ve başvuru için Hesapkurdu.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Teşekkürler. Syg.

Soru: İhtiyaç kredimin son dokuz ayı ancak şu aşamada ödemede zorlanıyorum. Bunu kapattırmak için tekrar kredi çekebilir miyim?

Yanıt: Merhaba, yeniden ihtiyaç kredisi çekebilmeniz için, şuan ki ödemelerinizde herhangi bir gecikme olmaması ve gelirinizin işlem için yeterli olması gerekmektedir. Başvuru yapmak için tıklayın »

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır