2016 Ocak Ayı İhtiyaç Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

Güncelleme: 22.02.2019
2016 Ocak Ayı İhtiyaç Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

BİZE SORDUKLARINIZ 

SORU: Bana neden kredi vermiyorlar, çok ihtiyacım var.

YANIT: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bankalardan talebinizle ilgili olumlu yanıt alabilmeniz için;

  • Kredi notunuzun (KKB) yeterli olması,
  • Ödemelerinizde gecikme yaşanmaması, düzenli ödemeler yapılması,
  • Son beş yıl içerisinde yasal/kanuni takip yaşanmaması,
  • İstenilen gelir tutarını belgeleyebilme ve SGK kaydınızın mevcut olması gereklidir.

Yukarıda paylaşılan noktalardan herhangi birinde bir sorun var ise olumlu yanıt alma ihtimaliniz düşecektir. Teşekkür ederiz.

SORU: Emekliyim, eşim bir ay önce beyin kanaması geçirdi çok acil nakde ihtiyacım var.

YANIT: Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Allah eşinize acil şifalar versin. Sitemiz üzerinden ihtiyaç kredisi formunu lütfen doldurun, bankalar size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaklar. (Formu doldurmak için kredi başvurusu sayfamızı ziyaret edin.) Tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Teşekkürler.

SORU: Ev hanımıyım ve kendi üzerimde bir evim var. X Bankası’ndan her ay aldığım nafaka maaşım var. 2 evden de kira alıyorum. Annem yanımda yaşıyor ve emekli maaşı var. Borçlanarak emekli olmak istiyorum. Nakit paraya ihtiyacım var. Evimi ipotek yaparak kredi çekebilir miyim? Ev hanımıyım kira gelirlerim var. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

YANIT: Merhaba, mailinizi inceledik. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. İpotek teminatlı ihtiyaç kredisinde; ekspertiz raporunda belirlenen ev değerinizin % 50’sine kadar 36 ay vade için talepte bulunabilirsiniz. Başvuru için aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak, gelecek olan formu lütfen doldurun! Bankalar en kısa zamanda tarafınıza bilgi ileteceklerdir. Teşekkürler.

Başvuru formunu doldurmak ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu sayfamızı ziyaret edin.

SORU: 5.000 TL kredi almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

YANIT: Merhaba, mailinizi inceledik. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. İhtiyaç kredisi için aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak, gelecek olan formu lütfen doldurun! Bankalar en kısa zamanda tarafınıza bilgi ileteceklerdir. Teşekkürler.

Başvuru formunu doldurmak için kredi başvurusu sayfamızı ziyaret edin.

SORU: Merhaba, şuanda herhangi bir gelirim yok ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum. Gelir belgesiz ve kefilsiz hangi banka bana kredi verebilir? Bugün neredeyse bütün bankaları dolaştım fakat kredi veren olmadı.

YANIT: Merhaba, kredi taleplerinizde bankalar sizden gelir durumunuzu belgelemenizi mutlaka istemektedir. Herhangi bir şekilde gelir gösteremediğiniz zaman, bu noktada ilgili kurumlardan olumlu yanıt almamız mümkün olmamaktadır. Ailenizde çalışan ve kredi notu uygun olan bir yakınınız varsa, işlemlere o kişi üzerinden başlamanızı tavsiye edebiliriz. İlginiz için teşekkür ederiz

SORU: Kredi ve kredi kartı borcum var. Toplam ödemelerim yüksek olduğundan zorlanıyorum. Tek bir yere borç bağlamak istiyorum ama ev kendimin değil maaş garantim var.

YANIT: Merhaba, borç birleştirme için Hesapkurdu.com üzerinden lütfen talebinizi bankalara iletiniz. Şuan yaptığınız ödemelerinizde gecikme yaşanmaması gerekir. Bankalar gerekli kontrolleri sağladıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapacaklar. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

SORU: Sayın ilgili, sahibi olduğum ev için konut kredisi alabilir miyim? Mail olarak bilgi alabilirsem daha hızlı karar verebilirim. Selamlar

YANIT: Merhaba, ev size aitse, sadece evinizi ipotek gösterip konut teminatlı tüketici kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Konut kredisi kullanmak için evi 3.şahıslardan almanız gerekir. Tapusu size ya da akrabalarınıza ait olan evler için konut kredisi kullanamazsınız. Ev değerinizin %50’sine kadar 36 ay vadede konut teminatlı tüketici kredisi çekebilirsiniz. Ortalama faiz oranları 1,34 seviyesinde devam etmektedir. Talebiniz varsa, aranmanızı sağlayabiliriz. Teşekkürler.

Toplam Maliyet1.029 TL
Toplam Faiz%1,47
Aylık Taksit1.029 TL
Karşılaştır