KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası’nın Yeni Kampanyası ‘Bahar Kredisi’

Güncelleme: 08.04.2016

Baharın gelmesi ile birlikte Garanti Bankası da müşterilerinin nakit problemlerine “Bahar Kredisi” ile çözüm buluyor.

İnternet sitesinden başvuru yaparak kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik ayda sadece 450 TL’lik yapacağınız ödemeler ile 12 bin TL kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi hesaplama işlemini yapmak için tıklayın »

Bahar Kredisi Özellikleri 

İnternet teknolojisinin ve bankacılık işlemlerinin gelişmesi ile acil ihtiyaçlarınız için istediğiniz her an ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bahar Kredisi ile müşterilerine sunmuş olduğu “Bahar Kredisi” fırsatı ile finansal problemlerinize çözüm bularak, nakit ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz.

12.000 TL limitinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri için uygulanan, %1,44 aylık faiz oranı ile 36 ay vadeli örnek bir hesaplama yaptığımızda; aylık taksitler 450,48 TL olurken, vade sonunda ödeyeceğiniz toplam tutar 16.277,13 TL olacaktır.

Bahar Kredisi Başvuru 

Bahar Kredisi başvurunuzu İnternet Şubesi ya da Cep Şube aracılığı ile yapabilir, şubeye gitmenize gerek kalmadan, hesabınıza aktarılmış olan parayı kullanabilirsiniz.

Hesapkurdu karşılaştırma sayfasını kullanarak Garanti Bankası “Bahar Kredisi” ürününü, diğer bankaların ihtiyaç kredisi seçenekleri ile karşılaştırabilir, kendi ihtiyacınız olan tutar için faiz ve toplam maliyet hesaplaması yaptıktan sonra dilerseniz, anında başvuru sürecini başlatabilirsiniz.  


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan