}

HSBC Hayat Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Hayat sigortası günlük yaşamınızda karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı sizin ve ailenizin yaşam standartlarını korumayı amaçlamaktadır. Vefat etmeniz, tehlikeli bir hastalığa yakalanmanız, iş göremez duruma gelmeniz gibi olumsuz durumlarda sizin ve sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

HSBC Bankası hayat sigortası kapsamında müşterilerine iki ürün sunmaktadır;

Yıllık Hayat Sigortası

Büyüyen Çocuk Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası:  Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile sunulan bir güvence paketidir.

Bu sigorta ile temel olarak vefat riski teminat altına alınmaktadır. Seçilen plan dahilinde bir kaza ya da hastalık sonucunda, tam ve kısmi olarak malul kalınması durumunda sizin veya sevdiklerinizin yaşam standartlarınızı koruyarak düşük maliyetli ve kapsamlı koruma sağlamaktadır.

HSBC Yıllık Hayat Sigortası ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış 5 ayrı plandan birini tercih edebilir ya da tamamen kendinizin seçeceği size özel bir plan da oluşturabilirsiniz.

Büyüyen Çocuk Sigortası: Birikim Teminatı kapsamında çocuğunuz için ödediğiniz primler, sizin belirlediğiniz süre içinde birikip her yıl elde edilen kar paylarıyla artarak yatırıma dönüşmektedir. Sigorta süresinin sonunda da birikiminiz çocuğunuza toplu olarak ya da isteğinize göre 5 veya 10 yıl süreli maaş bağlanıyor.

HSBC Büyüyen Çocuk Sigortası risk teminatı ile de; sigorta ettiren kişinin vefatı durumunda sigortalı çocuğa güvence sağlamaktadır. Vefatı yaşanması durumunda sigorta süresi bitimine kadar, prim ödemeleri Allianz tarafından üstlenilip ayrıca sigortalı çocuğa her yıl artan destek aylığı maaşı bağlanmaktadır.

Diğer Bankalar

ABank Garanti Bankası TEB
Akbank Halkbank Vakıfbank
Anadolubank ICBC Turkey Yapı Kredi
Burgan Bank ING Bank Ziraat Bankası
DenizBank İş Bankası
Fibabanka QNB Finansbank