}

Halkbank Sağlık Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Sağlık Sigortası, bir kaza veya hastalık durumunda ortaya çıkabilecek sağlık giderleriniz için oluşturulmuş, sosyal güvencenize ek sigorta çeşididir.

Halkbank Sağlık Sigortası kapsamında müşterilerine 3 paket sunmaktadır. Bu paketler:

Geniş Kapsamlı Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geniş Kapsamlı Sağlık Sigortası: Sigorta kapsamında sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı geniş kapsamlı güvence sağlamış olursunuz. MedNet sistemini kullanarak Türkiye’nin en yaygın anlaşmalı kuruluş ağı ile sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı amaçlamaktadır. Geniş Kapsamlı Sağlık Sigortası, Hastane Tedavi Teminatı dünyanın her yerinde geçerlidir. Ayrıca istenildiği takdirde ayakta Tedavi Teminatı da eklenerek tam bir güvenceye sahip olabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası: Yurtdışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek ani hastalık veya kaza durumlarında acil tıbbi yardım hizmetleri ve acil tedavi giderlerini karşılayan bir sigorta türüdür. Sigortanızı seyahatiniz başlamadan önce yaptırmalısınız. Seyahat sonunda poliçenizin süresi sona erer.

SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) anlaşmalı sağlık kuruluşlarından yararlanmanız ve SGK ile anlaşmalı kurumlardaki sağlık harcamalarınızda çıkan fark ödemelerini temin etmeniz amaçlanmaktadır.

Diğer Bankalar

Akbank HSBC TEB
Anadolubank ICBC Turkey Vakıfbank
Burgan Bank ING Bank Yapı Kredi
DenizBank İş Bankası Ziraat Katılım
Garanti Bankası QNB Finansbank