}

Halkbank Hayat Sigortası

Model Yılı
Markası
Modeli
Kasko değeri
Trafik Sigortası Teklifleri Almak İçin Tıkla »

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür. 

Halkbank Hayat Sigortası alanında müşterilerine geniş bir ürün ağıyla hizmet vermekte. Bu ürünler içinden kendinize en uygun olanını seçerek kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanız mümkün.

Halkbank Hayat Sigortası Çeşitleri

Kredi Hayat Sigortası

Paraf’lı Hayat Sigortası

KOBİ’lere Hayat Sigortası

Grup Hayat Sigortası

Halk Hayat Sigortası

Ticari Hayat Sigortası

Esnafa Kredi Hayat Sigortası

Kredi Hayat Sigortası:  Sigorta kapsamında sadece kendinizi değil yakınlarınızı da güvence altına alan almış olursunuz. Sigorta süresi içerisinde doğal yollarla veya kaza sonucu vefatınız durumunda yakınlarınıza, sigortaya girişte belirlenen teminat, tazminat olarak ödenir.

Paraf’lı Hayat Sigortası: Sigorta süresi boyunca vefat ve kaza/hastalık sonucu daimi sakatlık durumunuzda bankaya olan kredi kartı borcunuzun limitler dâhilinde Halk Hayat ve Emeklilik tarafından ödemesi yapılır. Borcunuzun kapatılmasından sonra kalan tutar olması halinde ise hak sahiplerine ödenmesi yapılır.

KOBİ’lere Hayat Sigortası: Sigorta yaptırdığınız bir yıllık sigorta süresi içinde, vefat ve kaza/hastalık sonucu daimi malul kalınması durumunda, poliçenizdeki teminat limiti ile sınırlı olmak üzere, sigortalının bankaya olan şahsi kredi/kredi kartı vb. borçları Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından kapatılır. Borcunuzun kapatılmasının ardından kalan tutar varsa hak sahiplerine ödeme yapılır.

Grup Hayat Sigortası: Grup Hayat Sigortası ile işveren tarafından belirlenerek Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ne bildirilecek 18-65 yaş arası çalışanları kapsayan sigorta paketi yaptırılabilir. Grup Hayat Sigortası şartlarına göre sigorta süresi içerisinde doğal yollardan veya kaza sonucu vefat halinde lehtar/lehtarlarına, belirtilmemiş ise kanuni varislere tazminat ödemesi yapılır.

Halk Hayat Sigortası: Halk Bankası bireysel iş kolu segmetinde yer alan müşterilere yönelik olarak isteğe bağlı olarak düzenlenen sigortadır. Bu sigorta ile sigortalının bir yıllık sigorta süresi içerisinde, vefat ve kaza/hastalık sonucu daimi sakat kalması durumunda, poliçedeki teminat limiti ile sınırlı olarak, sigortalının bankaya olan şahsi kredi/kredi kartı vb. borçları Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından kapatılır. Borcunuzun kapatılmasının ardından kalan tutar varsa hak sahiplerine ödeme yapılır.

Ticari Hayat Sigortası: Sigortalı kişinin bir yıllık sigorta süresi içerisinde, vefat ve kaza/hastalık sonucunda daimi malul kalması durumunda, poliçedeki teminat limiti ile sınırlı olarak, sigortalının bankaya olan borçları Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından kapatılır. Borcunuzun kapatılmasının ardından kalan tutar varsa hak sahiplerine ödeme yapılır.

Esnafa Kredi Hayat Sigortası: Sigortayı yaptıran kişinin bir yıllık sigorta süresi içerisinde vefatı veya kaza/hastalık sonucu daimi tam/kısmi malul kalması durumunda, kredili müşterilere satılan poliçelerde Daini Mürtehin ibaresi olan  müşterinin bankaya olan borçlarının poliçe teminat limiti dahilinde olmak üzere Halk Hayat ve Emeklilik tarafından kapatılması söz konusudur. Borcun kapatılmasının ardından kalan tutar varsa hak sahiplerine ödeme yapılır.


Diğer Bankalar

ABank Garanti Bankası TEB
Akbank HSBC Vakıfbank
Anadolubank ICBC Turkey Yapı Kredi
Burgan Bank ING Bank Ziraat Bankası
DenizBank İş Bankası
Fibabanka QNB Finansbank