Güneş Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, kaza ya da hastalık durumlarında ortaya çıkabilecek sağlık giderleriniz için oluşturulmuş, sosyal güvencenize ek sigorta çeşididir.

Güneş Sigorta, insan sağlığının hayatta en önemli değer olduğu bilinci ile sağlık problemleriniz için her bütçeye uygun çeşitli ürünler geliştirerek, sizi ve sağlığınızı, güvence altına almaktadır. 

Güneş Sigorta Sağlık Sigortası Çeşitleri

Güneş Sigorta’nın müşterilerine özel hazırlamış olduğu ürünleri şunlardır:

- Okyanus Sağlık Sigortası

- Yakamoz Sağlık Sigortası

- İksir Sağlık Sigortası

- Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

- Tehlikeli Hastalık Sigortası

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Yabancı Sağlık Sigortası

Okyanus Sağlık Sigortası: Yurtiçinde ve yurtdışında meydana gelebilecek sağlık giderleriniz için kapsamlı teminatlar sunan bir üründür. Bu paket kapsamında kullanıma bağlı ek prim uygulaması bulunmamakla birlikte 2 yılda ömür boyu yenileme garantisi almış olursunuz.

Yakamoz Sağlık Sigortası: Kaliteli bir yaşam için Yakamoz Sağlık Sigortası yaptırarak sağlık giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz. Bu pakette de 2 yılda ömür boyu yenileme garantisi bulunmaktadır.

İksir Sağlık Sigortası: Daha ekonomik olan bu sigorta paketinde de ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu paket kapsamında da kullanıma bağlı ek prim uygulaması bulunmamakla birlikte 3 yılın sonunda ömür boyu yenileme garantisi almış olursunuz.

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK güvencenizin karşıladığı miktara ek fark ödemekten kurtulabilirsiniz. Sigortanız aradaki farkı tamamlayarak hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Tehlikeli Hastalık Sigortası: Bu sigorta kapsamında başınıza gelebilecek tehlikeli hastalıklara karşı mali olarak koruma altına girmiş olursunuz. Böylelikle yaşanan zor günlerde bir de maddi sıkıntıları dert etmek zorunda kalmazsınız.

Seyahat Sağlık Sigortası: Tüm dünya, Avrupa veya Türkiye seçeneklerinden birini seçerek seyahatlerinizi teminat altına alabilirsiniz. Böylece seyahatleriniz esnasında başınıza gelebilecek sağlık sorunlarına karşı maddi güvenceye sahip olursunuz. 

Yabancı Sağlık Sigortası: Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de yaşaması için yaptırması gereken sigorta çeşididir. Bu sigortayı yaptırmayan yabancı uyruklu kişiler ikamet izni alamamaktadır.

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta