Groupama Sigorta, Başak Sigorta adı ile 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde ülkemizde faaliyet göstermeye başladı.

Groupama Kasko Sigortası Nedir?

Kasko Sigortası, aracınızı pek çok riske karşı güvence altına almanızı sağlamaktadır. Aracınızın başına gelebilecek herhangi bir hasar ya da kayıp durumunda ekonomik kayıplar yaşamamanız adına kasko sigortası sizi huzurlu hissettirecektir.

Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile Groupama Sigorta sizin istem dışı işsizlik ya da geçici iş göremezlik gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız halinde poliçe priminizin tamamını güvence altına almaktadır. Bu güvence altına alınması durumunda ise altı taksitle ya da poliçe priminin tamamına kadar sizlere geri ödeme yapılmaktadır.

Ayrıca sıfır km olan özel aracınızın çalınması ya da tam hasara uğraması durumunda üç yıl boyunca aracınızın bedelini de sadece Groupama Sigorta ödemektedir.Bütün bunların yanı sıra Mini Hasar Onarım Hizmeti ve neredeyse her yerde bulunan hasar hizmet noktaları ile de Groupama Sigorta sizin güven içinde yolculuk yapmanız adına her türlü desteği sağlamaktadır.

Size özel farklı teminatlardaki kasko sorgulaması için Groupama Sigortanın size en yakın acentesini tercih edebilir ya da Müşteri Hizmetleri olan 0850 250 50 50 no'lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kasko Sigortası, poliçede belirlenen motorlu kara taşıtınız ile sigortalının kendi iradesi dışında gerçekleşen kazalarda oluşacak maddi zararları teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Kasko sigortasının trafik sigortasından farkı, herhangi bir kaza sonucunda oluşacak hasarlara karşı sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasıdır.

Groupama Sigorta Kasko Sigortası yaptırdığınız takdirde bazı ayrıcalıklara sahip olursunuz. 

Bu ayrıcalıklar:

Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile istem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarınızda poliçe priminin tamamını güvence altına alarak 6 taksitle ve poliçe priminin tamamına (max. 5.000 TL) kadar sizlere geri ödeniyor.

Kasko + Groupama Farkı: 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa 3 yıl boyunca aracın aynı özellikteki sıfır modelinin bedelini ödeyen kasko yapılıyor.

Kaza veya arıza durumunda, yolunuza devam edebilmeniz için ikame araç hizmeti mevcut.

Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi, mesleki bilgiler gibi kişiye özel bilgiler dikkate alınarak "kişiye uygun" teklifler sunuluyor.

1500'ün üzerinde hasar hizmet noktasında müşterilerine yakın hizmeti ağı sağlıyor.

Mini Hasar Onarım Hizmeti ile hasarsızlık indirimini kaybetmeden aracınızın onarımını sağlanıyor.

OTO Ekspres’O hizmetleri kapsamında ayrıcalıklı avantajlar sunuluyor. 


Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et