Finansbank Taraftar Kredi Kartları
Finansbank Taraftar Kredi Kartları
Başvur »

Finansbank ’da çeşitli takımların taraftarları için tasarlanmış CardFinans ayrıcalıklarından yararlanılabilecek alternatif kredi kartları mevcuttur.Bu kartlar; CardFinans Bursaspor, Fenerbahçe CardFinans ve CardFinans Trabzonspor. Bu taraftar kartı sahipleri alışverişlerinde pek çok indirim ve taksit oranlarından yararlanabiliyorlar.


CardFinans Bursaspor

CardFinans Bursaspor CardFinans Bursaspor takımını saha içinde olduğu kadar saha dışında da desteklemek isteyen taraftarlara pek çok imkanlar sunuyor. CardFinans Bursaspor ile yapılan tüm alışverişlerde taraftarlar takımlarına maddi destekte bulunmuş oluyorlar.

CardFinans Bursaspor Özellikleri

Fenerbahçe CardFinans

Fenerbahçe CardFinans Fenerbahçe CardFinans, Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır. Fenerbahçe maçlarına hediye bilet şansı, Fenerium alışverişlerinde indirim ve öncelikli bilet alma hakkı gibi fırsatların hepsi Fenerbahçe CardFinans’ta. Kartınızla hem CardFinans'ın hayatınızı kolaylaştıran özelliklerinden hem de Fenerbahçe Taraftar Kart'ın sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe CardFinans Özellikleri

CardFinans Trabzonspor

CardFinans Trabzonspor Trabzonspor’u destekleyen taraftarlar için Finansbank’ın özel olarak tasaraladığı CardFinans Trabzonspor ile kart sahipleri harcama yaptıkça takımları da kazanır.

CardFinans Trabzonspor Özellikleri