TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Finansbank Taraftar Kredi Kartları

Finansbank Taraftar Kredi Kartları Kredi Kartı

Finansbank Taraftar Kredi Kartları
Başvur
Finansbank Taraftar Kredi Kartları Kampanyaları
KampanyaGeçerlilik Tarihi

Finansbank Taraftar Kredi Kartları Çeşitleri

Finansbank ’da çeşitli takımların taraftarları için tasarlanmış CardFinans ayrıcalıklarından yararlanılabilecek alternatif kredi kartları mevcuttur.Bu kartlar; CardFinans Bursaspor, Fenerbahçe CardFinans ve CardFinans Trabzonspor. Bu taraftar kartı sahipleri alışverişlerinde pek çok indirim ve taksit oranlarından yararlanabiliyorlar.


CardFinans Bursaspor

CardFinans Bursaspor CardFinans Bursaspor takımını saha içinde olduğu kadar saha dışında da desteklemek isteyen taraftarlara pek çok imkanlar sunuyor. CardFinans Bursaspor ile yapılan tüm alışverişlerde taraftarlar takımlarına maddi destekte bulunmuş oluyorlar.

CardFinans Bursaspor Özellikleri

  • CardFinans Bursaspor ile yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı size ek yük getirmeksizin Bursaspor'a bağış olarak aktarılır.
  • CardFinans Bursaspor, CardFinans’ın tüm özelliklerine sahiptir. Tüm CardFinans hizmetlerinin yanı sıra Acil Asist veSosyal Asist’ten de yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe CardFinans

Fenerbahçe CardFinans Fenerbahçe CardFinans, Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır. Fenerbahçe maçlarına hediye bilet şansı, Fenerium alışverişlerinde indirim ve öncelikli bilet alma hakkı gibi fırsatların hepsi Fenerbahçe CardFinans’ta. Kartınızla hem CardFinans'ın hayatınızı kolaylaştıran özelliklerinden hem de Fenerbahçe Taraftar Kart'ın sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe CardFinans Özellikleri

  • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alabilirsiniz.
  • Fenerium mağazalarında; Fenerbahçe CardFinans Platinum kartlara %10, Fenerbahçe CardFinans Gold kartlara %5 indirim alabilirsiniz.
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde Fenerbahçe CardFinans'a özel %10 indirim alabilirsiniz.

CardFinans Trabzonspor

CardFinans Trabzonspor Trabzonspor’u destekleyen taraftarlar için Finansbank’ın özel olarak tasaraladığı CardFinans Trabzonspor ile kart sahipleri harcama yaptıkça takımları da kazanır.

CardFinans Trabzonspor Özellikleri

  • CardFinans Trabzonspor ile yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı size ek yük getirmeksizin Trabzonspor'a bağış olarak aktarılır.
  • CardFinans Trabzonspor, CardFinans’ın tüm özelliklerine sahiptir. Tüm CardFinans hizmetlerinin yanı sıra Acil Asist veSosyal Asist’ten de yararlanabilirsiniz.