Eureko Sağlık Sigortası

Sigorta süresi boyunca sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı oluşacak tedavi masraflarını poliçede yazılan miktar dâhilinde karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

Eureko Sağlık Sigortası Çeşitleri

Eureko Sigorta’nın bu alanda müşterilerine sunduğu üç ürün bulunmaktadır. 

Bu ürünler: 

- Seyahat Sağlık Sigortası

- 4 Mevsim Sağlık Sigortası

- Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası: Yeni yerler görmek ya da işlerinizi halletmek amacıyla çıktığınız yurtdışı seyahatlerinizde kendinizi güvence altına almak istiyorsanız Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak sizin için uygun olacaktır.

Eureko Seyahat Sağlık Sigortası acil muayene, hastane tedavisi ve tıbbı nakil işlemleri gibi hizmetleri kapsayan bir poliçeye sahiptir.

4 Mevsim Sağlık Sigortası: Bu kapsamlı sigorta paketini alarak kendinizi 4 mevsim güvence altına almış olursunuz. Grip aşısı, check-up, diş bakımı ve diyetisyen gibi hizmetlerden faydalanarak mevsim şartına hazırlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK güvencenizin karşıladığı miktara ek fark ödemekten kurtulabilirsiniz. Bu hizmet karşılığında check-up hizmeti, diş bakım hizmetleri ve psikiyatri muayene hizmetinden de faydalanabilirsiniz.Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta