Ergo Sigorta Sağlık Sigortası

Sigorta süresi boyunca, sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı oluşacak tedavi masraflarını poliçede yazılan miktar dâhilinde karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

Ergo Sigorta Sağlık Sigortası Çeşitleri

Ergo Sigorta sağlık alanında müşterilerinin her türlü ihtiyacına yönelik ürünler sunmaktadır.

Bu ürünler:

- Yüzde 100 Sağlık Sigortası

- Hoş Geldin Sağlık Sigortası

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Acil Sağlık Sigortası

- ERGOCAN Sağlık Sigortası

- Kritik Hastalık Sigortası

- VIP Silver Sağlık Sigortası

- VIP Gold Sağlık Sigortası

- VIP Platinum Sağlık Sigortası

Yüzde 100 Sağlık Sigortası: Bu ürün, Ergo'nun tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür. Bu kapsamda, anlaşmalı özel sağlık kurumlarından alacağınız hizmetlerinizde SGK'nın karşılamadığı fark ücretini belirtilen şartlarda karşılamaktadır. 

Sigorta kapsamında seçebileceğiniz planlar;

Yatarak Tedavi

Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi

Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi + Doğum Teminatı

Hoş Geldin Sağlık Sigortası: Hoş Geldin Sağlık Sigortası, yabancı uyruklu kişiler için hazırlanmış olan yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını içeren sağlık sigortası ürünüdür. 

Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat Sigortası yaptırarak, yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiz ani ve beklenmedik kazalar ile hastalıklara karşı teminat sağlamış olursunuz.

Acil Sağlık Sigortası: Acil Sağlık Sigortası; trafik kazası, boğulma, yüksekten düşme ve hayvan ısırıkları gibi hayatta aniden başınıza gelebilecek bir riske karşı önceden hazırlıklı olmanızı sağlar.

ERGOCAN Sağlık Sigortası: ERGOCAN Sağlık Sigortası bu kapsamda müşterilerinin her türlü ihtiyacına göre çeşitli paketler sunuyor. Bu paketlerden size en uyanını seçerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

ERGOCAN Süper Plan:  ERGO'nun anlaşmalı sağlık kurumlarında, alınan tüm teminatların geçerli olduğu ve anlaşmalı öğretim üyesi farklarının da karşılandığı en üst plandır. 

ERGOCAN Temel Plan: Bir sağlık sigortasında arayabileceğiniz tüm standartlar bu plan kapsamında hizmetinize sunulmaktadır.

ERGOCAN Akıllı Plan:  Bu plan bütçenizi yormadan maksimum güvence sağlamayı vaat ediyor. 

Kritik Hastalık Sigortası: Bu pakette Miyokart enfarktüsü, hastalık sonucu inme, kanser, koroner damar hastalığı sonucu yapılan açık kalp ameliyatı, böbrek yetmezliği, kol ve bacak kaybı, multiple sclerosis, kalp kapakçığı değişimi, işitme kaybı, motor nöron hastalığı, büyük yanıklar, körlük ve organ nakilleri gibi rahatsızlıklarda poliçede belirlenmiş olan teminat limiti sigortalıya ödenmektedir.

VIP Silver Sağlık Sigortası: VIP Silver Sağlık Sigortası 0-60 yaş arası tüm bireylerin yararlanabileceği bir poliçedir. Sigorta kapsamında yatarak tedavilerde, B tipi anlaşmalı kurumlarda kurumun kadrolu uzman doktorları tarafından ya da şirketin B tipi anlaşmalı doktorları tarafından yapılan cerrahi girişimlerde %100 kapsamla karşılanırken, ayakta tedavilerinizde ise değişik alternatiflerin yer aldığı geniş bir plan yelpazesi sunan limitsiz bir üründür.

VIP Gold Sağlık Sigortası: VIP Gold Sağlık Sigortası 0-60 yaş arası tüm bireylerin yararlanabileceği bir poliçedir. Yatarak tedavilerde, anlaşmalı / anlaşmasız tüm kurumlarda kurumun kadrolu uzman doktorları tarafından ya da şirketin anlaşmalı doktorları tarafından yapılan cerrahi girişimlerde %100 kapsamla karşılayan, ayakta tedavilerde ise limitsiz ve katılımsız ayakta tedavi seçeneğinin de yer aldığı bir üründür.

VIP Platinum Sağlık Sigortası: VIP Platınum Sağlık Sigortası 0-60 yaş arası tüm bireylerin yararlanabileceği bir poliçedir. Yatarak tedavilerde, anlaşmalı /anlaşmasız tüm kurumlarda; kurumun kadrolu uzman ya da akademik unvana sahip doktorları tarafından ya da şirketin anlaşmalı doktorları tarafından yapılan cerrahi girişimlerde %100 kapsamla karşılayan, ayakta tedavilerinizde ise limitsiz ve katılımsız ayakta tedavi seçeneğinin de yer aldığı geniş bir plan yelpazesi sunan üründür.


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta