Naksan Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Naksan Elektrik

Naksan Holding bünyesinde yer alan Naksan Enerji 2010 yılında kurulmuştur.

300 MW Kurulu gücü aşkın elektrik santralleri ile tüm Türkiye’de toptan ve perakende elektrik satış hizmeti sunmaktadır.

Naksan Enerji’nin müşterilerine özel sunduğu kampanyalar:

  • Mesken Tarifesi ile ev faturanız aylık ortalama 135 TL üzerinde geliyorsa, ev ekonominize katkı da bulunmak için indirimli mesken tarifesinden yararlanabilirsiniz.
  • Sanayi Tarifesi ile Naksan Enerji sanayi kuruluşlarının yüksek enerji maliyetlerini düşürmek için uzman ekibiyle özel çözüm yolları sunarak avantaj sağlamaktadır.
  • Ticarethane Tarifesi ile indirimli elektrik alımı ile iş yeri sahipleri rekabet gücünü arttırarak geleceğe güvenle bakmalarını sağlamaktadır.
  • Sabit Fiyat Tarifesi ile sabit fiyatlı ürün ile tüketiciler sözleşme süresi boyunca oluşabilecek elektrik fiyat değişikliklerinden etkilenmemektedir.
  • Dönemsel Fiyat Tarifesi ile Sanayi tipi tüketicilerine sunulan bu kampanyada müşterilerin yaptığı tüketimlere göre dönemsel fiyatlar verilmektedir.
  • Spot Fiyat Endeksli Kampanya ile tüketim profili uygun olan işletmeler, saatlik spot piyasa fiyatları üzerinden (Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi tarafından günlük olarak yayınlanır.) saatlik tüketimlerine göre faturalandırılır.

Naksan Enerji referans müşterileri arasında Naksan Plastik, Verimli Plastik, Nakpilsa Dokuma, Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı, Royal BCF, Adularya, Elmacı Pazarı, Naksan Teknoloji, Elma Sepeti ve Rinak Lojistik bulunmaktadır.

Naksan Enerji kullanıcıları faturalarını EFT ya da havale şeklinde verilen hesap numarasına yapabilirler.


Ucuz Elektrik İçin Şirketleri Karşılaştır »

Naksan Elektrik İletişim Bilgileri

Adres : Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat:7 No:269 34149 Yeşilköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0212 465 30 55


Tüm/Diğer Elektrik Şirketleri