Bisen Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bisen Elektrik

Bisen Elektrik 20.04.2011 tarihinde kurularak, elektrik enerjisi toptan satışı için müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır.

486 MW Kurulu gücü ile aynı saha içinde çalışan serbest piyasada faaliyeti olan en büyük özel sektör elektrik üretim santrallerinden biridir.

Bisen Elektrik’in amacı uygun fiyat ve cazip avantajlarla serbest tüketicilere elektrik sunmaktır. Bu doğrultuda tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı tarife ve kampanyalarla ucuz elektrik imkanından faydalanmalarını sağlamaktadır.

Bisen Elektrik referans müşterileri arasında Metrocity, Torium (Torunlar GYO), Korupark (Torunlar GYO), Princess Hotel, Best Western Otelleri, Marmara Park Alışveriş Merkezi, Uyum Gıda, Makromarket, Mall of İstanbul, Çimtaş Çelik, Matlı Yem, Kütahya Şeker Fabrikası, Sarı Konaklar Sitesi, Adress Balat Evleri, Selenium Twins ve Alize Park evleri bulunmaktadır.

Bisen Elektrik kullanıcıları fatura ödemelerini PTT, Akbank, Abank, Bank Asya, ING, Finansbank, Halkbank, TFKB, TEB, Yapı Kredi, Garanti Bankası, DenizBank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Şekerbank’tan yapabilirler.


Ucuz Elektrik İçin Şirketleri Karşılaştır »

Bisen Elektrik İletişim Bilgileri

Adres : Levent Büyükdere Cad. No:171 Metrocity A Blok Kat:21 Şişli/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0212 344 0 212


Tüm/Diğer Elektrik Şirketleri