2M Enerji Fatura Sorgulama ve Ödeme

2M Enerji

2M Enerji serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

2M Enerji 2005 yılında kurulmuş olup, inşaat aşamasında lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilenebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektöre adım atmıştır.

ETS Grup ve Voyage Otelcilik Grubu markası altında müşterilerine elektrik tedarikinde destek vermektedir.

2M Enerji’nin müşterilerine özel sunduğu kampanyalar:

  • Standart Tarife ile EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından yayınlanan ulusal tarife üzerinden %7 indirim alarak indirimli elektrik fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Avantajlı Tarife ile mevcut aktif enerji birim fiyatı üzerinden 2 yıl boyunca net %10'a varan indirimden faydalanabilirsiniz.
  • Sabit Fiyatlı Tarife ile aktif enerjideki fiyat dalgalanmalarından etkilenmez, sözleşmeniz boyunca zamlara karşı kendinizi korumuş olursunuz. Tercihinize göre 12 veya 24 ay vadelerden birini seçerek fiyat avantajını elde edebilirsiniz.
  • Özgür Tarife ile dilediğiniz zaman çıkma özgürlüğü sunan, aktif enerji birim fiyatı üzerinden net %4 indirim kazandıran tarife türüdür.

2M Enerji referans müşterileri arasında AkçanSA, Nobelfarma, Anadolu Group, Coca-Cola, A.101,Efes Pilsen, Kipa, Tansaş, Maltepe Üniversitesi, Mövenpick Hotel, The Marmara, Bilfen Okulları, Güral Porselen, Medipol, Boyner, Beymen, Network, English Home, Mapfre, Çelik Motor, Bereket Döner ve Kaya Holding bulunmaktadır.

2M Enerji kullanıcıları faturalarını Yapı Kredi, Garanti Bankası, DenizBank, İş Bankası, Vakıfbank ve Şekerbank’tan yapabilirler.


Ucuz Elektrik İçin Şirketleri Karşılaştır »

2M Enerji İletişim Bilgileri

Adres : 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Esin Sok. No:1 D:3 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0216 414 64 00


Tüm/Diğer Elektrik Şirketleri