Dijital Deniz sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Dijital Deniz Kredi Başvurusu

Dijital Deniz’de Dijital Kredi ile şubeye gitmeden tüm ihtiyaçlarınız için düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabilir, işlemlerinizi belgesiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. 1-36 ay arası vadelerde 36.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi işlemleriniz Dijital Deniz üzerinden yapılabilirsiniz. Denizbank sayfasına gitmek için lütfen tıklayın.

Dijital Deniz Kredi Hesaplama

Dijital Deniz ile ihtiyaç kredisi imkânlarından yararlanabilirsiniz. Dijital Deniz’ ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak aynı gün içinde paranızın hesabınıza geçmesini sağlayabilir, 36 aya varan ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda bulunan hesaplama aracı sayesinde Dijital Deniz ’in krediler bazındaki faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Denizbank’a özel olan diğer ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi hesaplamalarını yapmak için yine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.936,97 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.986,97 ₺'dir.

Diğer Bankalar

ABank Fibabanka Odeabank
Akbank Finansbank Şeker Finans
Akbank Direkt Garanti Bankası Şekerbank
Albaraka Türk Halkbank TEB
Anadolubank HSBC TurkishBank
Bank Asya ICBC Turkey Türkiye Finans Katılım Bankası
BankPozitif ING Bank Vakıfbank
Burgan Bank iGaranti Yapı Kredi
CepteTeb İş Bankası Ziraat Bankası
Citibank Koçfinans Ziraat Katılım
DD Mortgage Kuveyt Türk
DenizBank Mutluparam
Enpara Nuvo