Demir Hayat Sağlık Sigortası

Tedavisi bulunan ancak tedavi için gerekli olan miktar bütçenize uymuyorsa, poliçede belirlenmiş olan teminat limitleri ve kapsamı dâhilinde sigortalıya maddi destek sağlayan sigorta türüdür.

Demir Hayat Sağlık Sigorta Çeşitleri

Tüm sigortalı müşterilerinin istek ve beklentilerine cevap verebilmek için geliştirmiş olduğu 10 farklı sağlık sigorta paketi bulunmaktadır.

El Bebek Tüp Bebek Sigortası: Liv Hospital ortaklığı ile geliştirilmiş olan sigorta ile çocuk sahibi olmak isteyen evli çiftlere özel poliçede belirlenmiş teminatlar sunmaktadır.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) tarafından kapsam altına alınmış olan kişiler ile onların bakmakla yükümlü olduğu kişilerin oluşacak tedavi masraflarını güvence altına alan sigorta paketidir.

Yabancı Sağlık Sigortası: Türkiye’de oturma izni almak isteyen kişilerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası(TCKN) ve vergi kimlik numarası (VKN) ile başvuru yapan yabancı uyruklu kişiler için düzenlenmiş olan sağlık sigortası paketidir.   

Ses Sağlık Sigortası: Seçenekli Sağlık Sigortası (SES) ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun sınırsız seçenekler sunarak, tüm sigortalı müşterilerine destek sağlamaktadır.

Gökkuşağı Sağlık Sigortası: Müşterilerine sunmuş olduğu teminatları üç bölüme ayırarak herkesin ihtiyacı olan paketten yararlanmasını sağlayan sigortalardır. Sigortadan 0-60 yaş arasında bulunan herkes faydalanmaktadır.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası: Poliçede belirlenmiş olan hastalıkları ana teminat olarak alarak, bu hastalıkları yaşamanız durumunda ortaya çıkacak olan tedavi masraflarına karşı sigortalıyı güvence altına sigortalardır. Sigortadan 18-65 yaş aralığında bulunan herkes yararlanabilmektedir.

Acil Sağlık Sigortası: Aniden yaşayacağınız kazalar sonucunda yaralanma veya cerrahi müdahale gerektiren durumlarda sigortalıyı ve sevdiklerini güvence altına alan sigortalardır. Sigorta kapsamından Türkiye’de ikamet eden ve 0-65 yaş aralığında bulunan herkes faydalanabilmektedir. 

32 Diş Sağlık Sigortası: Poliçe yalnızca Klinik 32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde geçerli olan 18-65 yaş aralığında bulunan herkesin yararlanabileceği sigorta paketidir.

Dr. Smile Ağız ve Diş Sağlığı Sigortası: Poliçe yalnızca Ankara bulunan Dr. Smile Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde geçerli olup 18-65 yaş aralığında bulunan herkesin yararlanabileceği sigorta paketleridir.

Cerrahi Hastalıklar Sigortası: Türkiye’de en fazla gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar seçilerek hazırlanmış olan bu paket ile 125 ve 176 adet hastalığı kapsamaktadır. Poliçeden 18-65 yaş aralığında bulunan herkes faydalanabilmektedir. 


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta