Citibank sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

Citibank Hakkında

Citi, 2007 yılında %20 hissesini alarak Akbank ’a stratejik ortak olmanın yanı sıra, yine aynı yıl Opus Menkul Değerler A.Ş. ’yi satın alarak Citi Menkul Kıymetler A.Ş olarak Türkiye ’de menkul kıymetler hizmeti sunmaya başlamıştır.

Citibank A.Ş. bireysel bankacılık işkolunu DenizBank A.Ş. ’ye devretmiştir. DenizBank A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ’nun verdiği izne dayanarak faaliyet gösteren bir Türk bankasıdır. DenizBank A.Ş. ’nın kayıtlı ofisi Büyükdere Caddesi, No: 106 34394, İstanbul, Türkiye adresindedir. Hesabı devredilen müşteriler bundan böyle DenizBank A.Ş. çatısı altında hizmet almaya devam edecektir.DenizBank A.Ş., "Citi", "Citibank", "Citigroup", "Citicorp" ticari markaları ile the Blue Wave (Mavi Dalga) ve Arc (Yay) tasarımları ve bunların tüm türevlerini, Citigroup Inc., Citibank N.A ve ilişkili grup kuruluşlarının verdiği lisans çerçevesinde geçici olarak kullanabilecektir. Bu kullanım, DenizBank A.Ş. ile Citibank A.Ş., Citigroup Inc veya herhangi bir iştiraki arasında herhangi bir bağlantı veya sponsorluk ilişkisi olduğu veya faaliyetlerine destek olduğu yönünde yorumlanamaz.

Citibank İletişim

Türkiye’deki faaliyetlerine 1975 yılında kurumsal bankacılık hizmetleri ile başlayan “Citibank N.A”, 1981 yılında şube statüsünde faaliyetlerine başlamış ve Türkiye ’de şube açan yabancı sermayeli banka statüsüne erişmiştir. 1996 yılında bireysel bankacılık, 1998 ’de ise ticari bankacılık hizmetleri sunmaya başlayan Citibank, kurumsal ve ticari müşterilerine Krediler, Hazine Ürünleri, Kurumsal Finansman, Nakit Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Menkul Kıymet Saklama Hizmetlerini sunmaktadır.

Adres : Tekfen Tower Eski Büyükdere Cad. No:209 34394 Levent, İstanbul, Türkiye

Telefon : (0212) 319 4500

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %23,28 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.936,97 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.986,97 ₺'dir.