Cigna Finans Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta süresi boyunca dünyanın neresinde olursanız olun karşılaşabileceğiniz kazalar sonucunda oluşabilecek vefat/sakatlık durumlarına karşı sizi ve ailenizi teminat altına alan sigorta çeşididir.

Ferdi Kaza Sigortası Çeşitleri

Cigna Finans’ın müşterilerine sunmuş olduğu birbirinden farklı altı adet ferdi kaza sigortası ürünü mevcuttur.

Bu ürünler:

- Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası

- Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası

- Gülen Yüzler Premium Ferdi Kaza Sigortası

- Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası

- Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası

- Finansör İflas Koruma Sigortası

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası: Bir kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz gerekirse tazminat ödemesi yaparak tedavi masraflarınız Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası kapsamında karşılanır. Aynı zamanda sigorta süresi boyunca kaza sonucu sürekli sakat kalmanız veya vefat etmeniz durumunda tazminat ödemesi yaparak siz ve sevdiklerinize maddi bir güvence sağlar. 

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası: Sigorta kapsamında beklenmedik kazalar karşısında 30.000 TL tutarında güvence sahibi olursunuz. Ayrıca Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve diş röntgeni hizmetlerinden yılda ikişer kez ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Gülen Yüzler Premium Ferdi Kaza Sigortası: Sigorta kapsamında beklenmedik kazalar karşısında 30.000 TL tutarında güvence sahibi olursunuz. Ayrıca Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak yılda bir kez diş dolgusu tedavisinden ve yılda iki kez diş check-up paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası: Sigorta kapsamında beklenmedik kazalar karşısında 30.000 TL tutarında güvence sahibi olursunuz. Ayrıca Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak yılda 2 kere ücretsiz göz ve katarakt muayenesi hizmetinden yararlanabilir, anlaşmalı hizmet ağında bulunan hastanelerden temin edeceğiniz göz sağlığı hizmetlerinde ve optik merkezlerinde yapacağınız alışverişlerde size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası: Sigorta kapsamında beklenmedik kazalar karşısında 30.000 TL tutarında güvence sahibi olursunuz. Ayrıca Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyelerine sunulan Aile Destek Hizmetleri kapsamında Ev Destek, Araç Bakım ve İndirimli Alışveriş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Finansör İflas Koruma Sigortası: Finansör İflas Koruma Sigortası sayesinde Finansbank’tan kullanmış olduğunuz kredinizi iflas etme durumuna karşı güvence altına almış olursunuz.Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta
Allianz Sigorta Liberty Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Mapfre Sigorta NN Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Neova Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Ray Sigorta Vakıf Emeklilik
Eureko Sigorta Sompo Japan Sigorta Unico Sigorta
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta