Cigna Finans Hayat Emeklilik

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. 2007 yılında Finansbank A.Ş.’nin %99,99 oranında iştiraki olarak ülkemizde kurulmuştur.

Cigna Finans Hayat Emeklilik Ürünleri

Cigna Finans Hayat Emeklilik 1

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Sigorta, tüm bireysel müşterilerinin finansal problemleri için geliştirdiği kişiselleştirilmiş çözümleri ile müşterilerine kaliteli ve güvenli bir gelecek sunmak için çalışmaya devam ediyor.

  • Hayat Sigortası
  • Bireysel Emeklilik Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Cigna Finans Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Her an yüz yüze gelebileceğiniz tehlikeli hastalığa yakalanma, iş göremez duruma gelme veya vefat etme durumlarına karşı sigortalıyı ve sevdiklerini güvence altına alan ve yaşam standartlarını koruyan sigorta çeşididir.

Cigna Finans Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Çalışma döneminizde sahip olduğunuz hayat standartlarınızı, emeklilik döneminde de sürdürebilmeniz için oluşturulmuş, mevcut sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı niteliğinde olan gönüllü katılıma dayalı sigorta çeşididir.

Cigna Finans Hayat Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Tedavi görmenizi gerektirecek veya vefat etmenize sebep olacak yani hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek kazalar sonucunda sigortalıyı ve sevdiklerini yaşamsal risklere karşı koruyan sigorta çeşididir.

Cigna Finans Hayat Emeklilik Hakkında

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. 2007 yılında Finansbank A.Ş.’nin %99,99 oranında iştiraki olarak ülkemizde kurulmuştur. Cigna Nederland Gamma B.V. şirket, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin %51 oranındaki hissesi devralmış böylece sermaye oranları %49 Finansbank A.Ş. ve %51 Cigna Nederland Gamma B.V. arasında yeniden pay edilmiştir.

Cigna Finans Hayat Emeklilik İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Barbaros Mah. Kardelen Sok. Palladium Tower No:2 Kat 27-29 PK:34746 Ataşehir – İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 0 984