BankPozitif İhtiyaç Kredisi


Kredi Hesaplayın, BankPozitif Oranlarını Diğer Bankalar ile Kıyaslayın ve Anında Başvurun!

BankPozitif Kredi Hesaplama

BankPozitif ihtiyaç kredisi ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı, düğün, tatil ya da eğitim masraflarınızı veya yenilemek istediğiniz evinizin tüm giderlerini karşılayabilirsiniz. BankPozitif ihtiyaç kredisinden 36 aya varan vade seçeneklerinde yararlanabilir, dilerseniz esnek ödeme koşullarından faydalanarak gelirinize göre ödeme planları hazırlatabilirsiniz. Birçok farklı kredi teklifinden hangisinin bütçenize uygun olduğunu öğrenmek için aşağıdaki formdan sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız popüler kredi hesaplamalarını da inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Diğer Bankalara Başvur »

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

BankPozitif Popüler Kredi Hesaplamaları

BankPozitif ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankanın aradığı şartları karşılamanız ve aşağıda belirtilen evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Hesapkurdu’na birçok indirimli ihtiyaç kredisi teklifi sunan BankPozitif , hazırladığı her teklif için ayrı koşullar aramaktadır.

Eğer 18 yaşından büyükseniz ve aylık geliriniz talep ettiğiniz kredinin taksitlerini karşılayabilecek seviyedeyse bütçenize uygun kredi hesaplamanızı yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bank Pozitif Sık Sorulan Sorular

BankPozitif güncel kredi ürünleri ve kampanyaları nedir?

BankPozitif klasik ihtiyaç kredisi ürününün yanında Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi, Ev Teminatlı Kredi ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi ürünleri mevcuttur.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi ürününün şartları nelerdir?

50.000 TL’ye kadar tutarlar için 36 aya varan vadelerle başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca aylık eşit taksit ödemeli, kefil ve teminat gerektirmeyen bir üründür.

EvineKredi ürününün kredi limiti nedir?

Evinizi ya da iş yerinizi teminat göstererek 500.000 TL’ye kadar kredi almanız mümkün. Yapılan ekspertiz sonucunda evin acil satış değeri 100.000 TL ve üzerinde olmalıdır. Bunun sonucunda acil satış değerinin %50’sine kadar kredi limiti sunulur.
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,72 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 4.027,86 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 188,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 14.077,86 ₺'dir.

Diğer Bankaların İhtiyaç Kredisi Sayfaları

ABank Finansbank Odeabank
Akbank Garanti Bankası Şeker Finans
Akbank Direkt Halkbank Şekerbank
Albaraka Türk HSBC TEB
Anadolubank ICBC Turkey TurkishBank
Bank Asya ING Bank Türkiye Finans Katılım Bankası
Burgan Bank iGaranti Vakıfbank
CepteTeb İş Bankası Yapı Kredi
DenizBank Koçfinans Ziraat Bankası
Dijital Deniz Kuveyt Türk Ziraat Katılım
Enpara Mutluparam
Fibabanka Nuvo