BankPozitif sunmuş olduğu sigorta, konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilir, diğer bankaların ürünleri ile kıyaslayarak, size özel fırsatlar ile anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

En Uygun Konut Kredisi Oranları | 100.000 TL 10 Yıl Vade

Kredi Adı Eve Kredi Aylık Taksit 1.541 TL Faiz Oranı %1,15 Toplam Maliyet 186.012 TL Devam Et »

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları | 10.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Adrese Teslim Kredi Aylık Taksit 364 TL Faiz Oranı %1,29 Toplam Maliyet 13.119 TL Devam Et »

En Uygun Taşıt Kredisi Oranları | 30.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Taşıt Kredisi Aylık Taksit 1.173 TL Faiz Oranı %1,59 Toplam Maliyet 42.235 TL Devam Et »

BankPozitif Kredi Başvurusu

BankPozitif sunduğu konut, ihtiyaç ve taşıt kredileriyle müşterilerine bireysel kredi kapsamında tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor. Bu fırsatlardan faydalanmak ve hayalinizdeki eve ya da araca ulaşmak, nakit ihtiyacınızı karşılamak için gerekli evrakları tamamlamanız ve aranan koşulları sağlıyor olmanız yeterli olacaktır. Bu koşulların arasında kredi türüne göre değişiklik gösteren maddeler olabilir. Kredi özel sayfalarına giderek gerekli evrak ve koşulları öğrenebilirsiniz. Hazırladığımız sayfalar yardımıyla Hesapkurdu’na özel kredi hesaplaması yapabilir başvuru yapmak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internetten en çok aranan kredi tekliflerini incelemek için aşağıdaki popüler hesaplamalar bölümünü kullanabilirsiniz.

BankPozitif Popüler Kredi Hesaplamaları

BankPozitif Kredi Hesaplama

BankPozitif hazırladığı konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi teklifleriyle müşterilerinin her tülü harcamalarını karşılamak için fırsatlar sunuyor. Evlilik, elektronik eşya, tatil, borç kapama gibi her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz İhtiyaç Kredisi ve birçok özel teklif; hayalinizdeki eve ulaşmanız için Konut Kredisi; 0 km ya da 2. el için araçlar için Araca Kredi gibi fırsatlar sunan BankPozitif  kredi hesaplamalarını aşağıdaki butonlar yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Faiz oranlarını, aylık ödenecek tutarları hesaplayarak kredi başvurunuz öncesinde bilgi edineceğiniz hesaplama araçlarıyla daha güvenli kararlar verebileceksiniz. İsterseniz aşağıda bulunan hesaplama aracı sayesinde BankPozitif ’in krediler bazındaki faiz oranlarını inceleyebilir, özel olarak ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi hesaplaması yapmak için yine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

BankPozitif Kredi Faiz Oranları

BankPozitif Hakkında

2003 yılı Mayıs ayında C Bilişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. kurulmuş ve bağlı ortaklık olarak grup bünyesine dahil edilmiştir. Ardından Temmuz 2003’te Pozitif Menkul Değerler A.Ş.(Pozitif Menkul) grup bünyesine katılmıştır. 2005 Bankanın ünvanı BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası ("BankPozitif") olarak değişmiştir.

BankPozitif İletişim

Banka 1999 yılında “Toprak Yatırım Bankası A.Ş.” adıyla kurulmuştur. Bankanın hisseleri 2002 yılı Kasım ayında C Faktoring A.Ş. tarafından Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından yapılan ihalede satın alınmış ve ünvanı C Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. (C Bank) olarak değiştirilmiştir.

Adres : Rüzgarlıbahçe Mah. Kayın Sok. No:3 34805 Kavacık, Beykoz, İstanbul

Telefon : (0216) 538 2525

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.936,97 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.986,97 ₺'dir.

Diğer Bankalar

ABank Fibabanka Odeabank
Akbank Finansbank Şeker Finans
Akbank Direkt Garanti Bankası Şekerbank
Albaraka Türk Halkbank TEB
Anadolubank HSBC TurkishBank
Bank Asya ICBC Turkey Türkiye Finans Katılım Bankası
Burgan Bank ING Bank Vakıfbank
CepteTeb iGaranti Yapı Kredi
Citibank İş Bankası Ziraat Bankası
DD Mortgage Koçfinans Ziraat Katılım
DenizBank Kuveyt Türk
Dijital Deniz Mutluparam
Enpara Nuvo