Tuskon Kart

Tuskon Kart Kredi Kartı

Tuskon Kart
Başvur
Tuskon Kart Kampanyaları
Kampanya Geçerlilik Tarihi

Tuskon Kart Çeşitleri

Bank Asya tarafından Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) üyelerine özel olarak tasarlanmış kredi kartıdır. VIP özellikleri ve avantajlı bol kazandıran kampanyaları olan TUSKON Kredi Kartı, Master Card Logosu ile Türkiye'de ve yurt dışında VİSA ve Master Card amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerlidir.

Tuskon Kart Özellikleri

  • TUSKON Kredi Kartı ile Bank Asya'nın diğer kredi kartları AsyaCard, Platinum ve DIT Card'ın tüm kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
  • TUSKON üyesi binlerce üye işyerinde kendisine özel hazırlanan kampanyalardan faydalanarak alışverişlerini bol taksitle ve kat kat puan kazanarak yapabilirsiniz.
  • Temassız Alışveriş özelliği ile 50 TL altındaki tüm alışverişlerinizde temassız POS cihazı olan binlerce üye işyerinde , 8 ilde Bank Asya'nın ulaşım projelerinde ve deniz ulaşımında Turyol İskelerinde ödemelerinizi beklemeden yapabilir, zaman kaybetmezsiniz.
  • Bu kartı teslim aldıktan sonra size özel VIP Müşteri hizmetleri hattı, seyahat alışverişlerinizde özel avantajlı kampanyalar, yurtdışı alışverişlerinizde peşin alışverişlerinizi 3 taksitle vade farksız ödeme avantajı ve avantajlı bankacılık işlemlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.