TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

Tüm Bank Asya kredi kartlarını göster

Bank Asya Kredi Kartı Özellikleri

Bank Asya kredi kartları Classic, DIT, Platinum, Gold, İhtiyaç Pratik, Nakit, Business, Sanal Ticari ve Nakit Business olmak üzere her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmıştır.

Bank Asya kredi kartları bildiğiniz kredi kartlarına benzemez, sizi düşünür.Dilerseniz AsyaCard’ınızla tasarruf yapabilir ve bir talimatınızla altın biriktirebilirsiniz.

Binlerce AsyaCard üye işyerinden yapacağınız harcamalarınızı taksitlendirerek ödeme rahatlığı sağlayabilirsiniz. Taksit ile peşin alışverişlerinizi 9 aya kadar uygun kar payı ve işlem ücretiyle daha sonra taksitlendirerek kolayca ödeyebilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

Bank Asya Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Bank Asya Kredi kartına başvunuzu 4 şekilde yapabilirsiniz:

  • 444 27 92 veya diğer bir çağrı merkezi olan 0 850 222 4 888 müşeri hizmetleri servisinden yetkiliye hangi tür karta sahip olmak istediğinizi söylemeniz ve istenen bilgileri söylemeniz yeterlidir.
  • AsyaCard DIT kredi kartına sahip olmak istiyorsanız DIT yazıp 2792 ye mesaj göndererek talebinizi verebilirsiniz.
  • Online başvuru için ad-soyad, telefon, Tc kimlik numarası ve e-posta bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Başvurunuzun ne aşamada olduğunu Tc Kimlik numaranız ile online olarak takip edebilirsiniz.
  • Şubelerden yapacağınız başvuru için ise başvuru formunu doldurmanız ve kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır. Kartınız onaylandığunda belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.