AvivaSA Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta süresi boyunca dünyanın neresinde olursanız olun karşılaşabileceğiniz kazalar sonucunda oluşabilecek hasarlara karşı sizi teminat altına alan sigorta çeşididir.

AvivaSA Ferdi Kaza Sigortası Çeşitleri

AvivaSA Ferdi Kaza alanında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı sigorta paketleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

- Esnaf Ferdi Kaza Sigortası

- Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası

- Çocuğumun Eğitim Sigortası

- Çocuğumun Eğitim Güvencesi

- Akbank Ferdi Kaza Sigortaları

- Ekspres Ferdi Kaza Sigortaları

Esnaf Ferdi Kaza Sigortası: Hiç beklenmedik zamanlarda, başımıza gelmesini istemediğimiz durumlarla karşılaştığınızda Esnaf Ferdi Kaza Sigortası ile kazaya bağlı vefat, maluliyet ve tedavi masrafları risklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Esnaf Ferdi Kaza Sigortası’ndan 18-65 yaşları arasında tüm Akbank ticari ve KOBİ müşterileri faydalanabilir. 

Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası: Başınıza gelebilecek ani kazalar sonucu yaşanan kazaya bağlı vefat, maluliyet ve tedavi masraflarınızı Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz. Sigorta kapsamından 18-65 yaşları arasında tüm Akbank müşterileri faydalanabilir.

Çocuğumun Eğitim Sigortası: Çocuğumun Eğitim Güvencesi çocuklarımızın geleceği olan eğitimlerinin aksamadan devam etmesi için hazırlanmış bir güvence paketidir. Bu kapsamda hepimizin karşılaşabileceği kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerini teminat altına alabilirsiniz.

Çocuğumun Eğitim Güvencesi: En değerli varlıklarımız çocuklarımızın geleceği olan eğitimlerinin aksamadan devam etmesi için "Çocuğumun Eğitim Güvencesi “hepimizin karşılaşabileceği kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerine karşı teminat sağlar.

Akbank Ferdi Kaza Sigortaları: Akbank Ferdi Kaza Sigortaları kapsamında; Avantajlı FKS, Gümüş Paket, Altın Paket, Ferdi Kaza Ek Fayda, Bronz Paket ve Gişe FKS paketlerinden birini seçerek çağrı merkezleri ya da Akbank gişelerinden satın alabilirsiniz.

Ekspres Ferdi Kaza Sigortaları: Başınıza gelebilecek ani kazalar sonucu yaşanan kazaya bağlı vefat, maluliyet ve tedavi masraflarınızı Ekspres Ferdi Kaza Sigortaları ile güvence altına alabilirsiniz. 18-70 yaş arası herkes bu sigortayı tercih edebilir.Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta
Allianz Sigorta Liberty Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Mapfre Sigorta NN Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Neova Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Ray Sigorta Vakıf Emeklilik
Eureko Sigorta Sompo Japan Sigorta Unico Sigorta
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta