Allianz Sigorta, İtalyan sigorta şirketi RAS tarafından 1923 yılında kurularak Şark Sigorta adıyla ülkemizde faaliyetlerine başladı.

Allianz Seyahat Sigortası

Tüm yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz acil hastalık veya kaza sonucunda oluşacak sağlık risklerine karşı sigortalıyı koruyan sigorta çeşididir.

Allianz Seyahat Sigortası Çeşitleri

Allianz Sigorta, 25 yılı aşkın tecrübe ve deneyimi ile müşterilerine seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri her türlü olumsuz duruma karşı destek vermeye çalışıyor. Bunun için özel olarak hazırlamış olduğu iki farklı seyahat sigorta paketi bulunmaktadır. 

Seyahat Sağlık Sigortası: Yurt içi veya yurt dışı seyahatine çıkmadan önce her ayrıntıyı planlayabildiğiniz seyahat sigortası ile ister iş, ister tatil amaçlı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz sağlık risklerine karşı sigortalıyı korur.

Seyahat Acil Sağlık Sigortası: Yapacağınız tüm dünya seyahatlerinizde yaşayabileceğiniz kaza ve ani hastalık durumlarına karşı size Avrupa Birliği normlarında güvence sunmasına ek olarak sağlık danışmanlığı ve asistan hizmetleri ile de destek sağlayan sigortalardır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et