Allianz Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza sonucunda veya sağlığınızı tehdit eden birçok hastalığa karşı oluşacak tedavi masrafları için hazırlanmış özel ürünleri ile sigortalıyı birçok riske karşı koruyan sigortadır.

Allianz Sağlık Sigortası Paketleri

Allianz Sağlık Sigortası, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak hazırladığı üç farklı ana sigorta paketi şu şekildedir:

  • Modüler Sağlık Sigortası: Her bir farklı müşterisinin farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlamış olduğu bu sigorta paketi ile müşterilerine seçim özgürlüğü sunuyor. Müşteriler kendi ihtiyaçlarına göre modül seçebiliyor, seçtiği modüller içerisindeki limit ve ödeme yüzdeleri kendi belirleyerek bütçesini daha uygun hale getirebiliyor. Modülünü ve limitini belirleyen müşteriler daha sonra hizmet almak istediğini anlaşmalı sağlık kurumlarını Network seçeneğini üzerinden belirleyebiliyor.
  • Moral Destek Sigortası: Sigortalının poliçe süresi içinde kanser hastalığına yakalanması durumunda, sigortalıya teşhis konulduğu andan itibaren oluşacak masraflar için maddi destek sağlayarak, hastalık döneminin daha kolay aşılmasını sağlamaktadır.
  • Nazar Boncuğu Sigortası: Sigortalının yurt içerisinde başına gelebilecek herhangi bir kaza ya da hastalığın yatarak tedavi edilmesi süresinde oluşacak sağlık giderleri için “anlaşmalı sağlık kurumlarında” geçerli olan 50.000 TL’lik limit ve %90 ödeme yüzdesi ile size destek olur.

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

En çok harcama yaptığınız kategoriyi seçin