Allianz Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta süresi boyunca dünyanın neresinde olursanız olun karşılaşabileceğiniz kazalar sonucunda oluşabilecek hasarlara karşı sizi teminat altına alan sigorta çeşididir.

Ferdi Kaza Sigortası Çeşitleri

Allianz Sigorta, güçlü finansal yapısı ile kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olurken, bireysel ve kurumsal müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve ihtiyaç duyduğunuz her an size destek olmaya çalışmaktadır. Bu amaç doğrultusunda hazırlamış olduğu birçok sigorta paketi bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Sürekli Sakatlık Teminatı: Ana teminat olarak sürekli sakatlık durumu verilmiş olup, bu teminat ile yaşayabileceğiniz kazalar sonucunda ortaya çıkabilecek sürekli sakatlık hallerinde sigortalıyı güvence altına alır.
  • Vefat Teminatı: Herhangi bir kaza sonucunda oluşacak vefat durumunda, sigortalının yasal varislerini poliçede belirlenmiş miktar dâhilinde güvence altına alır.
  • Tedavi Masrafları Teminatı: Sigortalının uğradığı kaza sonucunda yaralanması ile ortaya çıkacak olan tüm tedavi masraflarını poliçede belirlenen limit dâhilinde karşılar.
  • Gündelik İş Görmezlik Teminatı: Sigortalının uğrayacağı kaza ile geçici bir dönem çalışamayacak duruma gelmesi sonucunda çalışamadığı her gün için poliçede belirtilen miktar dâhilinde tazminat ödenir.

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta
Allianz Sigorta Liberty Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Mapfre Sigorta NN Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Neova Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Ray Sigorta Vakıf Emeklilik
Eureko Sigorta Sompo Japan Sigorta Unico Sigorta
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta