AKSigorta Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası; doktor, ilaç gibi tedavi giderlerinizi bütçenize en uygun şekilde karşılayarak kendinizi ve ailenizi güvence altına alabileceğiniz bir sigorta türüdür.

AKSigorta Sağlık Sigortası Paketleri

Aksigorta’da herkese hitap edebilecek çeşitli sigorta paketleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden birini seçerek bireysel ya da kurumsal olarak sigortanızı yaptırabilirsiniz.

- Bireysel Sağlık Sigortası,

- Kurumsal Sağlık Sigortası,

- Seyahat Sağlık Sigortası,

- Premium Seyahat Sigortası,

- Hayata Devam Sigortası,

- Sağlığa Destek Sigortası,

- Yabancılara Özel Sağlık Sigortası,

Bireysel Sağlık Sigortası: Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası sayesinde istediğiniz sağlık kurumu ve doktoru seçmenin yanında, sigortanızı kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturabilirsiniz. Sigorta kapsamında ayakta ve yatarak yapılacak tedavilerinizin yanı sıra ilaç, cerrahi operasyonlar, muayene gibi birçok sağlık ödemeleriniz de karşılanmaktadır.

Kurumsal Sağlık Sigortası: Bu sigorta sayesinde şirketler çalışanları ve onların aile bireylerinin sağlıklarını güvence altına almış olurlar. Şirketler bütçelerine göre çeşitli planlardan birini seçerek Kurumsal Sağlık Sigortası avantajlarından faydalanabilirler.

Seyahat Sağlık Sigortası: Yurt dışına yapacağınız seyahatlerinizi Seyahat Sağlık Sigortası kapsamında güvence altına almanız mümkün. Ancak poliçeye sahip olmak için Seyahat Sağlık Sigortası’na ait bazı özel şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir.

Premium Seyahat Sigortası: Aksigorta Premium Sağlık Sigortası ile yurt dışına yapacağınız seyahatlerinizi sağlıktan eşyalarınızın güvenliğine kadar kapsamlı olarak güvence altına almanız mümkün.

Hayata Devam Sigortası: Hayata Devam Sigortası’yla başınıza gelebilecek tehlikeli hastalıklarda bir birikiminiz olduğunu bilirsiniz. Bu birikiminizi ister tedavi masraflarınızda isterseniz çalışamaz durumda olduğunuzda diğer giderleriniz için kullanabilirsiniz. 

Bu sigorta kapsamında olan durumlar:

  • Kanser
  • Böbrek yetmezliği
  • Organ Nakli (Kalp, Karaciğer, Akciğer, Pankreas)
  • Körlük
  • MS (Multiple Sklerosis)
  • Parkinson
  • Alzheimer
  • Yanık (3. Derece)
  • İşitme Kaybı

Sağlığa Destek Sigortası: Sigorta paketi kapsamında bütçenizi zorlamadan prim ödemeleri yaparak ani gelişen sağlık problemlerinizde kullanabileceğiniz hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası: Aksigorta avantajlı ödeme koşulları ile Türkiye’de yaşamak için ikamet izni başvurusunda bulunmuş yabancılara özel bir sigorta paketi sunuyor.


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta