AIG Sağlık Sigortası

Özel veya iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz hastalık ve kaza halinde ortaya çıkacak tedavi masraflarını her bütçeye uygun çözümler sunarak güvence altına alan sigortalardır.

AIG Sağlık Sigortası Çeşitleri

Müşterilerinin istek ve beklentileri göz önüne alınarak, teknolojik yenilikler yakından takip edilerek hazırlanan sigorta ürünleri ile müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Ürünleri aşağıdaki gibidir:

  • Tehlikeli Hastalıklar Sigortası: Poliçede belirlenmiş olan 11 farklı tehlikeli hastalığın tedavi masraflarını (kanser, felç, inme, ilk kalp krizi, körlük, koma, ağır yanıklar, koroner damar ameliyatı, böbrek yetmezliği, hayati organ nakli, çoklu skleroz) teminat altına alan sigortalardır.
  • Kanser Sigortası: Tedavisi bulunan ancak çok maliyetli olan kansere karşı, poliçede belirlenen limitler dâhilinde sigortalıya ödenen tazminatlardır. Poliçe; prostat, meme, kolon, mide, akciğer ve gırtlak kanserlerini içermektedir. Aynı zamanda sigortalının hastalık belirtilerinin önceden var olmaması koşulunu aramaktadır. 


Diğer Sigorta Şirketleri