AIG Sağlık Sigortası

Özel veya iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz hastalık ve kaza halinde ortaya çıkacak tedavi masraflarını her bütçeye uygun çözümler sunarak güvence altına alan sigortalardır.

AIG Sağlık Sigortası Çeşitleri

Müşterilerinin istek ve beklentileri göz önüne alınarak, teknolojik yenilikler yakından takip edilerek hazırlanan sigorta ürünleri ile müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Ürünleri aşağıdaki gibidir:

  • Tehlikeli Hastalıklar Sigortası: Poliçede belirlenmiş olan 11 farklı tehlikeli hastalığın tedavi masraflarını (kanser, felç, inme, ilk kalp krizi, körlük, koma, ağır yanıklar, koroner damar ameliyatı, böbrek yetmezliği, hayati organ nakli, çoklu skleroz) teminat altına alan sigortalardır.
  • Kanser Sigortası: Tedavisi bulunan ancak çok maliyetli olan kansere karşı, poliçede belirlenen limitler dâhilinde sigortalıya ödenen tazminatlardır. Poliçe; prostat, meme, kolon, mide, akciğer ve gırtlak kanserlerini içermektedir. Aynı zamanda sigortalının hastalık belirtilerinin önceden var olmaması koşulunu aramaktadır. 


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Güneş Sigorta Türk Nippon Sigorta
Aksigorta HDI Sigorta Zurich Sigorta
Allianz Sigorta Işık Sigorta Acıbadem Sigorta
Axa Sigorta Liberty Sigorta Demir Hayat Sigorta
Ergo Sigorta Mapfre Sigorta Unico Sigorta
Eureko Sigorta Ray Sigorta
Groupama Sigorta Sompo Japan Sigorta

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

Ev Arama Durumu

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada

Kredi Tutarı

Vade

İhtiyaç Sebebi

En çok harcama yaptığınız kategoriyi seçin