Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları | 10.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Bayram Kredisi Aylık Taksit 356 TL Faiz Oranı %1,18 Toplam Maliyet 12.884 TL Devam Et »

ABank Kredi Başvurusu

ABank kredi başvuru sürecinde müşterilerinden konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde farklı evrak ve teminatlar talep etmektedir. Sunulan kredi tekliflerine başvurmak için belirtilen evrakları tamamlamanız, isteniyorsa teminat göstermeniz ve size en uygun ödeme planını seçmeniz yeterli olacaktır. ABank kredi başvurusu yaparken konut kredisi için en fazla 120 ay, ihtiyaç kredisi için en fazla 36 ay ve taşıt kredisi için en fazla 48 ay vade kullanabileceğinizi unutmayın.

Aşağıda bulunan popüler kredi sorgularını inceleyebilir, ABank’ın sunduğu en uygun ihtiyaç, konut ya da taşıt kredilerine başvuru yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

ABank Popüler Kredi Hesaplamaları

ABank Kredi Hesaplama

ABank müşterilerine bireysel kredi kapsamında birçok seçenek sunmaktadır. İndirimli Konut Kredisi, Evime Nakit Kredi, Taşıt Kredisi, Bireysel İhtiyaç Kredisi gibi ürünlerin ön plana çıktığı ABank’ta konut kredisinde 120, ihtiyaç kredisinde 36 ve taşıt kredisinde 48 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.

Aşağıda bulunan hesaplama aracı sayesinde ABank’ın krediler bazındaki faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Özel olarak ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi hesaplaması yapmak için yine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

ABank Kredi Faiz Oranları

ABank Hakkında

Bankanın hisseleri 3 Temmuz 1995 tarihinde İMKB’de işlem görmeye başlamıştır. 1996 yılında hisselerinin % 80’i satın alınarak Anadolu Grubu’na geçmiştir.

Aşağıda ABank ile ilgili haberlerimizin yanı sıra, şube telefon ve adres bilgilerine, yıl bazında faaliyet ve denetim raporlarına ulaşabilirsiniz. ABank’ın sunduğu kredi tekliflerini hesaplamak, güncel faiz oranı tablosunu görmek veya kredi başvurusunda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz ise aşağıda bulunan butonlara basarak ilgili sayfalara yönlenebilirler.

ABank İletişim

20 Şubat 1992 tarihinde Hazine’nin 8488 sayılı yazısı ile bankacılık işlemlerine başlama izni verilen Alternatif Bank A.Ş. (Abank) aynı ay içerisinde faaliyetlerine başlamıştır.

Adres : Cumhuriyet Cad. No:46 Elmadağ, 34367, İstanbul

Telefon : (0212) 315 6500

Şikayet Hattı : 444 00 55

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,40 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.859,36 ₺, yıllık maliyet oranı %17,40, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.909,36 ₺'dir.

Diğer Bankalar

Akbank Fibabanka Odeabank
Akbank Direkt Finansbank Şeker Finans
Albaraka Türk Garanti Bankası Şekerbank
Anadolubank Halkbank TEB
Bank Asya HSBC TurkishBank
BankPozitif ICBC Turkey Türkiye Finans Katılım Bankası
Burgan Bank ING Bank Vakıfbank
CepteTeb iGaranti Yapı Kredi
Citibank İş Bankası Ziraat Bankası
DD Mortgage Koçfinans Ziraat Katılım
DenizBank Kuveyt Türk
Dijital Deniz Mutluparam
Enpara Nuvo